Учітеся, брати мої, думайте, читайте. Т. Шевченко

16.04.2024

Корисна інформація

Cтудентська науково-технічна конференція «Енергоощадні та екологобезпечні технології в галузі»

ІНФОРМАЦІЯ

щодо організації і проведення студентської науково-технічної конференції
«Енергоощадні та екологобезпечні технології в галузі»
на Технологічному факультеті НЛТУ України
 

 

За результатами науково-дослідної роботи студентів на технологічному факультеті 3-4 грудня 2013р. проводиться науково-технічна конференція  «Енергоощадні та екологобезпечні технології в галузі»

Працюватимуть секції: „Деревооброблювальні технології” (науковий керівник канд. техн. наук, доц. Сторожук В.М.), „Інформаційні технології”(науковий керівник канд. техн. наук, ст. викл. Коширець С.І.) та „Дизайн” (науковий керівник ст. викл. Ямаш Ю.В.)

Секція „Деревооброблювальні технології” включає підсекції, сформовані на базі кафедр, зокрема:

  • Технології деревообробки, меблевих виробів, сушіння і захисту деревини (об’єднана підсекція, що діє на базі кафедр ТС і ЗД; ТЛ, С та ДБВ; ТМВД) − керівник підсекції канд.техн.наук, ст.викл. Копинець З.П.;
  • Технології деревинних композиційних матеріалів, целюлози та паперу (на базі кафедри ТДКМ) − керівник підсекції канд. техн. наук, асист. Ортинська Г.Є.;
  • Безпеки життєдіяльності і охорони довкілля (на базі кафедри БЖД) − керівник підсекції асист. Козар В.С.;
  • Фізики (на базі кафедри Фізики) − керівник підсекції асист. Дячук М.В.;
  • Хімії (на базі кафедри Хімії) − керівник підсекції канд. хім. наук, ст. викл. Салівон Н.Ф.

Організація роботи секцій (підсекцій) − формування оргкомітетів (голова, секретар, керівник тощо), журі для оцінювання робіт, матеріально-технічне забезпечення, графік роботи, підведення підсумків тощо, здійснюється силами студентів та членів кафедр, які належать до відповідної підсекції, на чолі з науковими керівниками.

Робота підсекцій запланована на 3 грудня 2013р. За результатами виступів та їх обговорення у підсекціях визначатимуться переможці з рекомендаціями присудження призових місць. Протоколи за результатами роботи підсекцій, оформлені відповідними оргкомітетами, слід подати до 12.00 4 грудня 2013 р. до оргкомітету конференції на ТФ.

4 грудня 2013р. відбудеться пленарне засідання секції „Деревооброблювальні технології”(початок о 14.00 в ауд. 30 корп. 2, вул. Залізняка, 11) з метою обговорення роботи конференції, підведення підсумків та прийняття ухвали.

Примітка: На пленарне засідання секції „Деревооброблювальні технології” запрошуються члени оргкомітетів підсекцій, учасники конференції, студенти та викладачі кафедр технологічного факультету для участі в її роботі.

Науковий керівник  СНТТ ТФ                        В.М. СторожукПрограма конференції завантажити 

Ухвала конференції завантажити