Освіта — скарб; праця — ключ до нього. П. Буаст

08.12.2022

Корисна інформація

Списки студентів заочної форми навчання


БАКАЛАВРИ

ДСз-11

1. Мороз Софія Василівна пл

2. Решетівський Максим Русланович пл

3. Стельмах Анна Іванівна пл

 

ІПЗз-11

1. Баран Тарас Іванович

2. Врубель Ольга Романівна пл

3. Гончаров Олександр Сергійович

4. Дутко Богдан Богданович

5. Кулакевич-Окач Павло Миколайович

6. Федюрко Владислав Леонідович

 

КНз-11

1. Війтишин Богдана Іванівна пл

2. Грицко Віктор Романович

3. Іванців Анастасія Юріївна пл

4. Липка Антон Тарасович пл

5. Опольська Анастасія Андріївна

6. Плуктус Артем Віталійович пл

7. Пляшовецький Руслан Іванович

8. Трофимюк Катерина Олександрівна пл

9. Угера Володимир Васильович

 

КНСз-11

1. Кубай Оксана Ігорівна

2. Павлишин Вероніка Михайлівна

3. Петрина Денис Ігорович пл

4. Петришин Богдан Олегович пл

5. Рибська Софія Ігорівна

6. Сумка Андріана Миколаївна

 

ІСТз-11

1. Портах Марко Степанович пл

 

ІСТСз-11

1. Король Вікторія Володимирівна

2. Лях Володимир Володимирович

3. Пилипчук Олег Петрович пл

 

ХТз-11

1. Бурлаченко Дмитро Андрійович

2. Драбина Юрій Орестович пл

3. Кичма Захар Петрович

4. Кривчук Максим Ігорович

5. Сас Роман Володимирович пл

6. Сколоздра Христина Ігорівна пл

7. Стецик Тетяна Василівна пл

8. Тимчишин Маркіян Олегович пл

9. Шикула Володимир Іванович пл

10. Шикула Іван Володимирович пл

 

ТДКМСз-11

1. Карпович Вікторія Михайлівна пл

 

ТЗНСз-11

1. Давидова Крістіна Геннадіївна пл

2. Довжик Поліна Сергіївна 

 

ДТз-11

1. Герасименко Владислав Юрійович пл

2. Данило Мар`ян Іванович пл

3. Когут Микола Васильович пл

4. Козлюк Сергій Анатолійович пл.

5. Слющинський Андрій Ярославович пл

6. Цайдер Михайло Петрович пл

7. Штибель Павло Михайлович пл

 

ДТСз-11

1. Дмитрів Леся Степанівна пл

 

ДСз-21

1. Ільницький Назарій Ярославович пл

2. Ковальчук Ольга Петрівна пл

3. Мартинишин Діана Русланівна пл

 

КНз-21

1. Вольчак Олексій Леонідович

2. Мандат Віталій Романович

 

КНСз-21

1. Грабовенський Ростислав Ігорович пл

2. Заваринська Роксолана Романівна

3. Рішко Павло Іванович пл

4. Салик Степан Іванович пл

5. Тимків Арсеній Богданович пл

 

ІСТз-21

1. Марцін Любомир-Богдан Андріянович пл

2. Мороз Денис Антонович пл

3. Хмілевський Ростислав Євгенович

 

ІСТСз-21

1. Задорожній Олег-Дмитро Юрійович пл

2. Курило Олена Аркадіївна пл

3. Тереняк Людмила Ярославівна

4. Чорна Вероніка Володимирівна пл

 

ТДКМСз-21

1. Герасименко Тетяна Вадимівна пл

 

ТЗНСз-21

1. Дідух Вікторія Володимирівна пл

2. Попелюк Олександр Олександрович

 

ТЗНССз-21

1. Гаврилишин Назарій Олегович пл

2. Оверко Юлія Петрівна пл

3. Ханащак Софія Василівна пл

 

ДТз-21

1. Колеснікова Олександра Андріївна пл

 

ДТСз-21

1. Ільницький Назарій Ярославович пл

2. Колісняк Віталій Васильович пл

3. Мидлик Роман Сергійович

4. Павлик Сергій Васильович пл

5. Попович Богдан Юрійович пл

6. Щербан Богдан Михайлович пл

 

ДСз-31

1. Ворона Софія Едуардівна пл

2. Змия Маріанна Степанівна пл

3. Олексюк Катерина Володимирівна пл

 

КНз-31

1. Клебан Дмитро Іванович пл

2. Крамар Христина Андріївна пл

3. Мичко Василь Андрійович пл

4. Овчарук Нікіта Макимович пл

5. Павлиско Володимир Ярославович пл

6. Сеньків Ніна Ігорівна пл

7. Шепіда Микола Іванович пл

 

КНСз-31

1. Білик Неля Іванівна пл

2. Куціль Денис Юрійович

3. Лопотяк Дмитро Ігорович пл

4. Мацелюх Наталія Ярославівна

5. Мельничук Максим Іванович пл

6. Скоринович Орест Ігорович пл

7. Фісенко Назарій Андрійович

8. Яцків Ярослав Володимирович пл.

 

ІСТз-31

1. Маєр Оксана Володимирівна

2. Шмідт Дмитро Васильович

 

ІСТСз-31

1. Доліба Роман Петрович

 

ТЗНССз-31

1. Прокопенко Віталій Вікторович пл

2. Скирчук Марія Павлівна

 

ДТз-31

1. Магаль Наталія Мирославівна пл

2. Мисьо Олег Ярославович пл

 

ДТКз-31

1. Романович Марта Мирославівна пл

 

ДТСз-31

1. Гончарук Назарій Петрович пл

2. Дзюра Степан Степанович пл

3. Жук Руслан Миколайович пл

4. Козак Степан Васильович пл

 

КНз-41

1. Гаврушенко Юрій Валерійович пл

2. Гатала Богдан Іванович пл

3. Годованець Адам Данилович

4. Лозинська Марта Русланівна пл

5. Семеген Олексій Юрійович пл

6. Шпирало Мирон Юрійович пл

 

ТЗНСз-41

1. Дроздов Кирил Павлович

2. Попович Михайло Михайлович пл

 

ДТз-41

1. Волоско Микола Богданович пл

2. Турко Богдан Ігорович пл

 

КНз-51

1. Десятка Віталій Олександрович пл

2. Коваль Назарій Ігорович

3. Лучейко Руслан Михайлович пл

 

ІСТз-51

1. Гренджа Ярослав Федорович пл

2. Сенюк Данило Тарасович пл

 

ДТз-51

1. Березяк Андрій Володимирович пл

2. Занько Богдан Богданович пл

3. Стадник Демян Романович пл

4. Тімченко Олег Євгенович

5. Шматко Ярослав Ігорович пл

_______________________________

МАГІСТРИ

Дз-51м

1. Тараненко Валерія Василівна пл

 

КНз-51м

1. Березюк Святослав Ігорович пл

2. Кійко Орест Антонович пл

3. Кіндій Роман Олегович пл

4. Монастирська Ксенія Андріївна пл

5. Петришин Олег Андрійович

6. Удовицька Мар`яна Володимирівна пл

7. Флис Тетяна Богданівна

 

ТДКМз-51м

1. Дацюк Софія Валеріївна

2. Зегарчук Олексій Іванович пл

3. Кріса Тарас Мирославович пл

4. Ткаченко Альберт Віталійович пл

5. Хоменко Олександр Вікторович пл

6. Юзюк Іванна Валеріївна пл

 

ТДз-51м

1. Грицунь Іванна Ярославівна пл

2. Олійчук Оксана Ігорівна пл

3. Співак Надія Олександрівна пл

4. Столярчук Неля Анатоліївна

5. Чала Інна Миколаївна пл

 

ТВДз-51м

1. Зелінський Олександр Русланович

 

КНз-61м

1. Драбовський Ростислав Олегович

2. Ковальов Дмитро Андрійович пл

3. Сеник Христина Леонідівна

4. Солонинка Тарас Ігорович

 

ТДКМз-61м

1.Туровський Ілля Андрійович