Мова - духовне багатство народу. Василь Сухомлинський

02.03.2024

Корисна інформація

1 курс

Список старостів груп
Список наставників груп

Спеціальність 022 „Дизайн”
Освітня програма "Промисловий дизайн"

ДС-11

1  Блащак Ірина Михайлівна  пл
2  Главацька Аріадна Юріївна  пл
3  Гринда Ігор Володимирович  пл
4  Дерев'яна Анастасія Ярославівна  пл
5  Каденюк Роксолана Дмитрівна  пл
6  Ковальська Анастасія Тарасівна  пл
7  Лапан Тарас Ярославович  пл дод
8  Ожибко Данило Миколайович  пл
9  Рогачевська Анастасія Віталіївна  пл
10  Сарачова Анастасія Олегівна  пл
11  Яріш Ірина Володимирівна  пл

   
 Д-11

  Д-11/1  

1  Бабчій Олександра Володимирівна 
2  Вишневецька Ірина Сергіївна  пл
3  Вовк Діана Максимівна  пл
4  Воробець Нестор Богданович  пл
5  Галій Марія Ярославівна  пл
6  Гнатів Вероніка Богданівна 
7  Гуцол Олег Андрійович  пл
8  Дяченко Олена Володимирівна  пл
9  Кісь Захар Андрійович 
10  Шуляк Анна-Маріанна Анатоліївна 
   
  Д-11/2  

11  Максимів Марія Тарасівна 
12  Марухняк Аліна Андріївна 
13  Ортинська Христина Віталіївна  пл
14  Почигайло Олена Миколаївна
15  Баїк Олеся Петрівна  пл дод
16 Серватяк Софія Василівна
17  Сергеєва Анна Віталіївна
18  Суслинець Христина Ігорівна
19  Сушко Ірина Романівна  пл
20  Тарнавська Любов Василівна  пл


  Д-11/3  
21 Карапінка Юлія Ростиславівна  пл дод
22 Клапко Богдан Іванович  пл
23  Хвалібота Ганна Юріївна  пл
24  Хмельницька Марина Миколаївна  пл дод
25 Чень Микола Богданович  пл
26  Чепіжак Тарас Ігорович  пл
27  Чорненька Ульяна Богданівна  пл
28  Шемберг Руслан Володимирович  пл
29  Школяренко Андрій Максимович  пл
30  Чабан Лідія Романівна  пл дод

 

Спеціальність 029 „Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”
Освітня програма "Інформаційна діяльність"

ІД-11

1  Бадзь Михайло Андрійович  пл
2  Бадзь Степан Андрійович  пл
3  Барсукова Катерина Олегівна 
4  Будник Даніелла Романівна 
5  Венцик Назарій Степанович  пл
6  Галатюк Максим Назарович  пл
7  Калитка Дарія Андріївна  пл
8  Кицай Анна Ярославівна 
9  Кононенко Віталій Андрійович  пл
10  Кулик Роксоляна Андріївна 
11  Кучірка Володимир Юрійович  пл
12  Наконечний Юрій Юрійович 
13  Погодіна Марія Олександрівна 
14  Сарахман Святослав Романович 
15  Скорубська Марта Сергіївна  пл
16  Стасик Володимир Сергійович  пл

 

 


Спеціальність 161„Хімічні технології та інженерія"

  ХТ-11  

1  Бунецький Роман Іванович  пл
2  Волинець Юрій Олегович
3  Глімбоцький Вадим Володимирович  пл
4  Караксін Владислав Вікторович  пл
5  Керич Роман Андрійович  пл
6  Лебедь Євгеній Сергійович  пл
7  Максимів Юрій Васильович  пл
8  Мисливець Юрій Тарасович
9  Нога Юрій Павлович
10 Савран Роман Андрійович  пл
11 Савчин Ольга Любомирівна
12 Самар Володимир Олегович
13 Слєпко Денис Сергійович
14 Таланчук Олег Романович  пл
15 Шкоропад Михайло Володимирович  
16 Гіщинський Андрій Григорович пл дод

 

  ТДКМС-11   
1  Бабак Ілля Васильович 
2  Гордієнко Марія Вікторівна 
3  Лемішевський Назар Олегович  пл
4  Петрович Максим Володимирович  

 

Спеціальність 183 „Технології захисту навколишнього середовища"

  ТЗНС-11

  ТЗНС-11/1 
1  Волощенко Ольга Вікторівна 
2  Гнатув Юлія Робертівна 
3  Губер Ольга Юріївна 
4  Кич Юрій Ярославович  пл
5  Кузів Павло Васильович 
6  Налисник Анастасія Володимирівна 
7  Онуфрієва Вікторія Романівна 
8  Ошурко Тарас Володимирович  пл
9  Проць Ярина Ігорівна 
10  Солтис Соломія Тарасівна  пл
11  Фурдичка Назар Романович  пл
12  Штифурко Тарас Віталійович 
13  Чапля Дмитро Олегович  пл дод
14  Пецух Степан Андрійович  пл дод

  ТЗНС-11/2  

15  Бабій Юрій Олегович  пл
16  Багнюк Ігор Тарасович  пл
17  Бакай Юрій Романович  пл
18  Батлюк Вадим Іванович  пл
19  Білик Віталій Володимирович  пл
20  Бойчук Володимир Андрійович  пл
21  Буца Андрій Богданович  пл
22  Бучинський Андрій Володимирович  пл
23  Волянчук Роман Романович  пл
24  Грицишин Сергій Андрійович  пл
25  Дерех Богдан Ігорович  пл
26  Бокало Ігор Олегович  пл дод
27  Гарасимчук Андрій Романович  пл дод
28  Кондратюк Володимир Анатолійович  пл дод    

  ТЗНС-12  

  ТЗНС-12/1  

1  Залуцький Данило Тарасович  пл
2  Іванов Максим Олександрович  пл
3  Кедеш Ернест Оттілович  пл
4  Козак Андрій Сергійович 
5  Козел Андрій Тарасович  пл
6  Кониш Роман Петрович  пл
7  Корнійчук Назарій Володимирович  пл
8  Куцевич Назар Тарасович  пл
9  Литвин Павло Іванович  пл
10  Мельничук Роман Леонідович  пл
11  Нанівський Орест Миронович  пл
12  Обрамич Юрій Михайлович  пл
13  Панчишин Дмитро Ігорович  пл дод
14  Патерега Андрій Богданович  пл дод
15  Підставський Віталій Романович  пл дод 

  ТЗНС-12/2  

16  Пісецький Тарас Ярославович  пл
17  Попко Ігор Орестович  пл
18  Процак Василь Богданович  пл
19  Рій Богдан Григорович  пл
20  Саракула Володимир Володимирович  пл
21  Сип'як Роман Богданович  пл
22  Скаліш Роман Дмитрович  пл
23  Скрекля Максим Володимирович  пл
24  Смеречанський Павло Ярославович  пл
25  Стиславський Мар'ян Володимирович  пл
26  Шпирка Нестор Романович  пл
27  Притика Максим Ігорович  пл дод
28  Ходновський Ігор Любомирович  пл дод

 

  ТЗНСС-11    

1  Васильчук Іван Ярославович  пл
2  Вишнюк Андрій Олегович  пл
3  Гойванович Юлія Ігорівна 
4  Доскоч Богдан Юрійович 
5  Дячук Роман Дмитрович  пл
6  Задорожний Олег-Дмитро Юрійович  пл
7  Зейкан Олександр Іванович  пл
8  Ковалевич Юрій Степанович  пл
9 Коновалюк Василь Миколайович  пл
10  П'ятничанський Віталій Миколайович  пл
11  Проказа Ігор Орестович  пл
12  Собець Юлія Миколаївна 
13  Струс Данило Вікторович  пл
14  Ховзун Руслана Володимирівна 
15  Хром'як Наталія Іванівна 
16  Гедз Максим Анатолійович  пл дод
17  Демчик Роман Юрійович  пл дод
18  Копієвський Михайло Олексійович  пл дод
19 Лещук Юрій Васильович  пл дод
20  Шегін Тарас Михайлович  пл дод
21  Панчишин Юрій Петрович пл

Спеціальність 187 "Деревообробні та меблеві технології"

  ДТ-11  

  ДТ-11/1 
1  Бакай Мар'ян Леонідович 
2  Гарник Ростислав Олександрович 
3  Герус Дмитро Анатолійович 
4  Гладчук Дмитро Іванович 
5  Данилів Денис Васильович  пл
6  Данилюк Владислав Леонідович 
7  Деревянкін Станіслав Михайлович 
8  Драганчук Михайло Сергійович 
9  Дубляник Андрій Степанович 
10  Дум'як Ярослав Андрійович 
11  Засанський Михайло Віталійович 
12  Козакевич Іван Володимирович  пл
13  Крив'як Роман Андрійович 
14  Логойда Олег Романович 
15  Мазуркевич Тарас Дмитрович 
16  Чирук Станіслав Іванович    

  ДТ-11/2 
17  Мозола Віталій Назарович 
18  Ненадищук Роман Юрійович 
19  Одрихівський Григорій Богданович 
20  Перетятко Стефан Володимирович 
21  Петраченко Назарій Павлович 
22  Попільовський Юрій Андрійович  пл
23  Полєтуха Олег Романович 
24 Романчук Лев Романович 
25  Рутар Павло Петрович 
26  Синяков Віталій Михайлович 
27  Спінатій Владислав Володимирович  пл дод
28  Шот Олександр Юрійович 
29  Юзич Мар'ян Андрійович  пл
30  Юрчак Андрій Васильович  пл дод

  ДТ-12  

  ДТ-12/1  

1  Білий Валерій Андрійович 
2  Волошенюк Артем Віталійович  пл
3  Гусар Володимир Михайлович  пл
4  Косован Андрій Семенович 
5  Косован Сергій Семенович 
6  Куришко Мар'ян Васильович 
7  Малащенко Олег Володимирович 
8  Настас Едуард Іванович  пл
9  Романів Іван Ігорович 
10  Спринь Мирослав Андрійович   пл
11  Струмчинський Сергій Андрійович 
12  Тарасяк Максим Русланович 
13  Чукла Владислав Юрійович 
14  Яцик Назар Володимирович 

  ДТ-12/2  

15  Беньківський Андрій Валерійович  пл дод
16  Білий Андрій Степанович  пл
17  Бодачевський Олександр Прокопович  пл
18  Бурделяк Андронік Андронович  пл
19  Гутник Зіновій Романович  пл дод
20  Завацький Ростислав Ярославович  пл
21  Івать Олег Васильович 
22  Кіткайло Владислав Олександрович  пл
23  Кошіль Володимир Іванович  пл
24  Кухар Володимир Іванович  пл
25  Нестер Віктор Ігорович  пл
26  Пищ Юрій Миколайович  пл
27  Понюх Орест Григорович  пл
28  Попіка Володимир Олександрович  пл
29  Пришляк Михайло Зіновійович  пл дод
30  Сагінтаєв Владислав Ігорович  пл дод
31  Сеньків Юрій Іванович  пл     

  ДТС-11  

  ДТС-11/1 
1  Гончарук Денис Русланович  пл
2  Заставний Степан Остапович 
3  Івасюк Сергій Олегович  пл
4  Карачун Дмитро Миколайович 
5  Копчик Іван Вікторович  пл
6  Корінь Олег Іванович 
7  Котецький Михайло Миколайович 
8  Кузьо Станіслав Робертович  пл
9  Курляк Михайло Володимирович  пл
10  Кушка Петро Романович  пл
11  Кушнір Микола Олександрович 
12  Лапан Юрій Андрійович 
13  Маковецький Петро Ярославович  пл дод
14  Осух Тарас Володимирович  пл дод

  ДТС-11/2 
15  Кость Олег Миколайович 
16  Левицький Маркіян Михайлович 
17  Малильо Віталій Васильович 
18  Мархоцький Владислав Олександрович 
19  Мельничук Роман Володимирович 
20  Подібка Богдан Володимирович  пл
21  Райхель Степан Ярославович  пл
22  Романчук Назар Олегович 
23  Рубай Олег Мар'янович 
24  Рудько Павло Ігорович  пл
25  Сніховський Михайло Сергійович 
26  Тесля Адріан Михайлович 
27  Чміль Ярослав Іванович  пл
28  Щудла Мар'ян Михайлович       

  ДТС-12 
1  Бабій Ярослав Русланович 
2  Вітюк Юрій Васильович  пл
3  Гнатів Олег Володимирович  пл
4  Іванцік Василь Андрійович  пл
5  Клебан Володимир Павлович  пл
6  Наливайко Богдан Русланович  пл
7  Паранюк Дмитро Володимирович  пл
8  Семенюк Олександр Павлович  пл
9  Семенюк Павло Трохимович  пл
10  Сташків Олег Петрович  пл
11  Фіцак Ігор Васильович  пл
12  Ціпух Василь Васильович  пл
13  Ющенко Віктор Андрійович 
14  Кульматицький Володимир Михайлович  пл дод
15  Гейник Михайло Богданович  пл дод
16  Кордіяка Остап Ігорович  пл дод
17  Кулачковський Натанаїл Іванович  пл дод

 

Спеціальність 192 "Будівництво та цивільна інженерія"

  ТДБ-11

  ТДБ-11/1 
1  Андрейко Павло Павлович 
2  Березовський Остап Андрійович 
3  Буденкевич Ростислав Любомирович  пл
4  Корольчук Іван Миколайович  пл
5  Лужецький Юрій Михайлович 
6  Манзар Михайло Романович 
7  Пік Андрій Владиславович 
8  Романовський Віталій Андрійович 
9  Семеняк Тарас Анатолійович  пл
10  Тарас Андрій Віталійович   пл дод
12  Тимків Юлія Андріївна  пл
13  Трембач Іван Миколайович  пл
14  Турик Максим Юрійович 
15  Чухрай Сніжана Іванівна  пл
16  Шпуляр Остап Богданович  пл
17  Даниляк Денис Михайлович  пл дод
18  Демченко Дем`ян Вікторович  пл дод

  ТДБ-11/2 
19  Березяк Михайло Васильович  пл
20  Бойко Олександр Сергійович  пл
21  Болкот Максим Михайлович  пл
22  Варварчук Андрій Володимирович  пл
23  Данькових Василь Петрович  пл
24  Застріжний Ігор Русланович  пл
25  Кіндрат Дмитро Ярославович  пл
26  Кондур Ярослав Степанович  пл
27  Кравець Олег Леонідович  пл
28  Кузь Володимир Богданович  пл
29  Матула Мар'ян Ігорович  пл
30  Миськів Іван Михайлович  пл
31  Онуфрак Юрій Васильович  пл
32  Рокунь Роман Олександрович  пл
33  Табак Юрій Васильович  пл
34  Тесля Ігор Михайлович  пл
35  Шкуринський Руслан Володимирович  пл
36  Щур Ігор Ігорович  пл
37  Щур Павло Ігорович  пл
38  Чуприна Микола Олександрович  пл
39  Кошмак Сергій Анатолійович  пл дод
40  Януль Олександр Валерійович  пл дод
41  Михалина Тарас Андрійович  пл дод

 

  ТДБС-11    

1  Дещук Віталій Володимирович  пл
2  Жидик Маркіян Андрійович 
3  Назар Мирон Васильович  пл
4  Савка Роман Юрійович  пл
5  Стельмах Віталій Іванович  пл
6  Кулина Сергій Вікторович  пл дод
7  Присяжнюк Петро Петрович  пл дод
8  Лис Назар Юрійович  пл дод
9  Гула Остап Ігорович  пл дод
10  Кошлатий Валерій Анатолійович  пл дод