Мова - духовне багатство народу. Василь Сухомлинський

02.03.2024

Корисна інформація

2 курс

Спеціальність 022 "Дизайн"

ДС-21

1. Ваганка Олена Василівна пл
2. Дудяк Данило Юрійович пл
3. Колодій Вікторія Степанівна
4. Сушинська Анна-Марія Олександрівна
5. Тимчишин Вікторія Богданівна
6. Турба Максим Петрович
7. Шипка Володимир Степанович 

 

Д-21

Д-21/1

1. Безкоровайний Павло Віталійович пл дод
2. Богач Вікторія Геннадіївна
3. Божик Андріана Русланівна пл дод
4. Бойко Діана Андріївна
5. Бурда Анастасія Романівна пл
6. Вільхова Наталія Степанівна пл
7. Вовк Єлизавета Андріївна
8. Войтків Олена Володимирівна пл

Д-21/2

9. Гах Василина Ігорівна пл дод
10. Довганич Віталій Олександрович пл
11. Жарінов Денис Андрійович 
12. Коружинець Роксолана Ігорівна пл дод
13. Линок Олександра Євгеніївна пл
14. Лізогуб Дмитро Павлович пл дод
15. Лущик Вікторія Сергіївна
16. Мандзюк Назарій Васильович пл
17. Мандзяк Наталія Володимирівна пл
18. Мордовець Вероніка Олегівна 

Д-21/3

19. Ройбул Каріна Валентинівна пл
20. Самборська Анастасія Ігорівна пл
21. Старостіна Владислава Василівна
22. Черничко Дарина Володимирівна пл
23. Шилич Софія Іванівна
24. Шимчак Юлія-Вікторія Русланівна пл
25. Штойко Анна-Марія Романівна пл
26. Шубіна Анна Сергіївна пл
27. Юрків Марія Іванівна


Спеціальність 029 „Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”
Освітня програма "Інформаційна діяльність"

ІД-21

ІД-21/1

1.  Баглай Анна Дмитрівна 
2.  Брездень Дмитро Ігорович пл дод
3.  Вірченко Сергій Ігоревич пл дод
4.  Городецький Андрій Орестович пл
5.  Грабарчук Назарій Сергійович пл 
6.  Грицик Станіслав Зіновійович пл
7.  Грицюк Ірина Василівна 
8.  Дубас Ігор Володимирович пл
9.  Зайцев Денис Олександрович пл 
10.  Кіт Вероніка Андріївна 
11.  Колесник Анастасія Петрівна пл
12.  Латишко Павло Васильович пл 
13.  Луцишин Василь Євгенович пл
14.  Ніколаєв Ростислав Володимирович пл

ІД-21/2

15.  Ольхович Леся Ігорівна пл
16.  Петрушинський Олексій Олегович пл
17.  Полякова Олеся Михайлівна пл
18.  Рябоконь Сергій Сергійович пл 
19.  Сахаревич Володимир Богданович пл
20.  Скоринович Василь Романович пл 
21.  Слодзяк Сніжана Дмитрівна пл
22.  Сміхура Іван Володимирович пл
23.  Ханас Анастасія Юріївна 
24.  Хотинський Микола Дмитрович пл 
25.  Челак Ростислав Романович пл
26.  Щербань Олег Ігорович пл
27.  Галан Олександр Вікторович пл

 

Спеціальність 161 "Хімічні технології та інженерія"

ТДКМС-21

1.  Воробйов Василь Олегович 
2.  Кір'ях Михайло Валентинович 
3.  Манзуля Микола Петрович 
4.  Неспляк Дмитро Андрійович 
5.  Степанчук Максим Валерійович
6.  
Ковальчук Олексій Іванович пл

ХТ-21
1.  Безушко Олександр Олегович 
2.  Вихованець Назарій Андрійович пл 
3.  Воляник Юрій Ярославович пл 
4.  Гужеля Владислав Валерійович пл 
5.  Давидюк Віктор Іванович пл
6.  Демчук Іван Олександрович пл
7.  Іванців Володимир Михайлович пл 
8.  Калітовський Роман Сергійович пл 
9.  Кирик Петро Петрович пл 
10.  Котелюк Дмитро Юрійович пл
11.  Кужель Ігор Юрійович 
12.  Левандовська Анастасія Ігорівна 
13.  Малоросіянова Єлизавета Ігорівна 
14.  Мошовський Михайло Ярославович пл 
15.  Савчур Софія Василівна 
16.  Саламак Назар Васильович 
17.  Тимчишин Володимир Олегович пл
18.  Форманюк Андрій Петрович пл
19.  Ципух Ірина Володимирівна пл
20.  Чепурний Іван Віталійович пл

 

Спеціальність 183 „Технології захисту навколишнього середовища"

ТЗНСС-21

1. Бойко Ярина Михайлівна
2. Вербовський Роман Михайлович
3. Ворожбит Максим Петрович пл
4. Мушка Олександр Володимирович пл

ТЗНС-21

ТЗНС-21/1  
1  Бідасюк Ірина Юріївна 
2  Зварич Павло Володимирович  пл
3  Іванська Анастасія Володимирівна  
4  М`якуш Віталіна Богданівна  
5  Макар Тетяна Андріївна  
 Удовицька Анастасія Олександрівна  
7  Хаєв Єгор Ігорович  
8  Цундер Марія Михайлівна  
9  Чопик Юрій Тарасович  

ТЗНС-21/2  
10  Вовк Роман Романович  пл
11  Добрянський Данило-Адріян Тарасович  пл
12  Дубницький Олег Романович  пл
13  Кожухар Владислав Сергійович  пл
14  Кривута Іван Львович  пл
15  Лютий Павло Володимирович  пл
16  Максимів Тарас Володимирович  пл
17  Максимів Юрій Володимирович  пл
18  Пахалков Дмитро Романович  пл
19  Римський Микола Романович  пл
20  Федик Олег Степанович  пл
21  Флисник Тарас Богданович  пл

ТЗНС-22
1.  Базарник Володимир Андрійович пл 
2.  Базарник Юрій Андрійович пл 
3.  Боднарь Іван Ігорович пл 
4.  Гайдучок Андрій Ігорович пл 
5.  Горбач Ігор Михайлович пл 
6.  Домагальський Андрій Володимирович пл 
7.  Ковба Михайло Володимирович пл
8.  Прокопчук Олександр Леонідович пл 
9.  Станькевич Максим Андрійович пл 
10.  Хомик Дмитро Ігорович пл 
11.  Чубінський Роман Вікторович пл 
12.  Швайко Андрій Борисович пл 
13.  Штойко Володимир Мирославович пл 
14. Бурих Микола Феодосійович пл
15. Попов Віталій Сергійович пл
16. Переведенцев Андрій Юрійович пл

Спеціальність 187 "Деревообробні та меблеві технології"

ДТС-21

ДТС-21/1
1. Андрушків Володимир Віталійович пл
2. Гриців Олег Володимирович пл
3. Гутий Олег Павлович пл
4. Клим Володимир Петрович
5. Кудрик Олег Володимирович
6. Кульчицький Руслан Романович пл
7. Мальський Павло Ігорович
8. Мальцев Нікіта Андрійович
9. Мельник Ігор Ігорович пл
10. Некрашевич Орест Юрійович пл
11. Пацура Юрій Олегович
12. Суль Богдан Ігорович пл
13. Сухотський Назарій Андрійович
14. Чмола Микола Володимирович
15. Щебентовський Володимир Юрійович пл

ДТС-21/2
16. Бабій Максим Сергійович
17. Бардаль Святослав Васильович
18. Бокоч Станіслав Васильович
19. Гачевський Олександр Андрійович
20. Гриценко Владислав Анатолійович
21. Киба Антон Володимирович
22. Корнійчук Іван Олександрович
23. Магдаленюк Тимофій Петрович
24. П`ятак Артем Дмитрович
25. Романенко Богдан Олександрович
26. Смолінчук Максим Іванович
27. Якимів Мар`ян Тарасович
28. Яковлєв Ілля Юрійович
29. Яремчук Дмитро Віталійович


ДТ-21

ДТ-21/1
1.  Березін Денис Анатолійович 
2.  Бешлей Роман Михайлович 
3.  Близнак Любомир Любомирович 
4.  Бодачевський Станіслав Олександрович 
5.  Бурковський Вадим Віталійович 
6.  Васьків Назар Миколайович 
7.  Гарматюк Станіслав Михайлович пл
8.  Герович Іван Миколайович 
9.  Гнатишин Богдан Андрійович 
10.  Дусик Олександр Євгенович пл
11.  Залуцький Богдан Володимирович пл
12.  Карп'як Богдан Олегович 
13.  Ковальчук Ярослав Любомирович 
14.  Комарницький Віталій Миколайович 
15.  Кулик Олег Богданович 
16.  Лесечко Павло Дмитрович 
17.  Матіїв Максим Мирославович 

ДТ-21/2
18.  Мисак Володимир Михайлович 
19.  Мовчан Петро Петрович 
20.  Могилевич Іван-Тиміш Андрійович пл 
21.  Непомнящий Володимир Олександрович 
22.  Новіков Богдан Андрійович 
23.  Подібка Роман Володимирович 
24.  Сімяновський Ігор Романович 
25.  Сосновський Андрій Михайлович 
26.  Телюк Богдан Ігорович пл
27.  Туринін Анатолій Ярославович 
28.  Флуд Олег Іванович пл 
29.  Хім`як Ростислав Романович 
30.  Цьонь Антон Андрійович 
31.  Чупіль Данило Ярославович пл
32.  Шепта Віктор Васильович 
33.  Яворський Андрій Васильович пл 

ДТ-22/1
1.  Бабічук Олександр Олександрович пл 
2.  Батийовський Андрій Васильович 
3.  Березінський Роман Володимирович пл
4.  Бренич Вадим Миронович 
5.  Вихопень Володимир Богданович пл
6.  Вронський Остап Олегович пл
7.  Гаранжа Артур Ігорович 
8.  Гречух Дмитро Олегович 
9.  Єрмілов Костянтин Владиславович пл
10.  Зайцев Андрій Андрійович пл
11.  Заплатинський Лев-Володимир Володимирович пл
12.  Зіньковський Роман Сергійович пл
13.  Колосенко Захар Миколайович 
14.  Колтун Остап-Тадей Олегович пл
15.  Коцур Володимир Русланович пл
16.  Краєвський Олег Васильович пл
17.  Крупа Володимир Ігорович пл
18.  Кукла Дмитро Олександрович пл

ДТ-22/2
19.  Кульчицький Ігор Любомирович пл
20.  Лах Богдан Андрійович пл 
21.  Левицький Роман Михайлович пл 
22.  Лучка Дмитро Богданович 
23.  Марчук Сергій Петрович пл
24.  Мороз Валентина-Вероніка Михайлівна пл
25.  Падяк Андрій Андрійович пл 
26.  Папаєвич Юрій Віталійович пл
27.  Платіка Валентин Олексійович пл
28.  Прихідько Богдан Орестович пл
29.  Раїнчук Максим Вадимович пл
30.  Слющинський Андрій Ярославович пл
31.  Старецький Олексій Іванович 
32.  Суровець Андрій Вікторович 
33.  Сусь Андрій Володимирович пл
34.  Тушніцький Назар Робертович пл
35.  Фіршт Руслан Андрійович пл
36.  Цибулько Олександр Ігорович 
37.  Шимків Віталій Віталійович пл

Спеціальність 192 "Будівництво та цивільна інженерія"

ТДБ-21

ТДБ-21/1  
1  Бабіч Андрій Віталійович  пл
2  Баран Максим Ігорович  
3  Бача Володимир Ігорович  пл
4  Ващишин Данило Михайлович 
5  Вовк Богдан Михайлович  пл
6  Гайдук Назарій Стефанович  
7 Ганич Іван Васильович  пл 
8 Гарасимчук Максим Васильович пл  
9 Даньо Олег Васильович  пл 
10 Дмитраш Віталій Володимирович  пл
11 Зітинюк Максим Віталійович   пл
12  Івасик Денис Романович  пл
13  Кічура Володимир Андрійович пл  
14  Кулик Ростислав Ярославович пл      

  ТДБ-21/2  

15 Клюшник Дмитро Ігорович  пл
16 Легедза Олег Володимирович  пл
17  Лісовецький Олександр Степанович  пл
18 Мигаль Іван Іванович  пл
19 Некрасов Ярослав Віталійович  
20 Олійник Назарій Михайлович  пл
21 Рибчинчук Андрій Ігорович  пл
22 Терлецький Роман Юрійович  пл 
23 Феденко Юрій Володимирович  пл 
24 Хомин Іван Іванович  пл
25  Шабля Юрій Іванович  
26 Юрчук Олег Юрійович  пл 

ТДБ-22/1
1.  Березінський Петро Володимирович пл
2.  Бойко Семен Ігорович пл
3.  Бондарев Олексій Євгенійович пл
4.  Бучин Сергій Михайлович пл
5.  Воробець Юрій Михайлович пл
6.  Воронович В`ячеслав В`ячеславович пл
7.  Галай Іван Іванович пл
8.  Гелетій Роман Сергійович пл 
9.  Голенко Костянтин Едуардович пл
10.  Дручинський Руслан Васильович пл 
11.  Ільніцький Євген Богданович пл
1
2.  Китайгородський Максим Ігорович пл
13.  Критович Тарас Іванович пл
14.  Максимів Роман Ярославович пл 
15. Ромашук Сергій Юрійович пл
16. Сахнюк Назар Володимирович пл

ТДБ-22/2
17.  Марковець Микола Ісакович
18.  Мельник Степан Володимирович пл 
19.  Мерчук Ростислав Володимирович пл 
20.  Подібка Петро Іванович пл
21.  Полуліх Олег Миколайович пл
22.  Полянський Назар Тарасович пл
23.  Савчин Андрій Мирославович пл
24.  Савчук Олег Олегович пл
25.  Тарканій Володимир Іванович пл
26.  Теглівець Олег Русланович пл
27.  Хаїнський Костянтин Євстафійович пл
28.  Шкварський Олександр Вікторович пл 
29. Харчун Назар Миколайович пл
30. Шуневич Максим Віталійович пл