Мова – то цілюще народне джерело, і хто не припаде до нього вустами, той сам всихає від спраги. В.Сухомлинський

08.12.2022

Корисна інформація

Старости груп

Списки старостів ННІ ДКТД 2022-23 н.р

  1 курс
1 ДТ-11 Бодачевський Станіслав Олександрович
2 ДТ-12 Старецький Олексій Іванович
3 ДТС-11 Сухотський Назарій Андрійович
4 ТДБ-11 Ващишин Данило Михайлович
5 ТДБ-12 Китайгородський Максим Ігорович
6 ТЗНС-11 Іванська Анастасія Володимирівна
7 ТЗНСС-11 Бойко Ярина Михайлівна
8 ХТ-11 Левандовська Анастасія Ігорівна
9 ТДКМС-11 Воробйов Василь Олегович
10 КН-11 Гавур Юлія Іванівна
11 КН-12 Савка Юлія Олегівна
12 КНС-11 Штокало Максим Степанович
13 КНС-12 Макарчук Ангеліна Вікторівна
14 ІСТ-11 Коваль Анастасія Орестівна
15 ІСТС-11 Олійник Лідія Ігорівна
16 ІПЗ-11 Кашуба Максим Олегович
17 ІПЗ-12 Семенюк Оксана Віталіївна
18 ІД-11 Ханас Анастасія Юріївна
19 Д-11 Бурда Анастасія Романівна
20 ДС-11 Турба Максим Петрович
  2 курс
1 ДТ-21 Кравченко Вікторія Євгенівна
2 ДТ-22 Панько Анна Анатоліївна
3 ДТС-21 Пахалюк Владислав Віталійович
4 ТЗНС-21 Цяпко Богдана Ігорівна
5 ТЗНСС-21 Калюга Владислав Петрович
6 ТДКМ-21 Цимарно Ростислав Михайлович
7 ТДКМС-21 Харчук Микола Олександрович
8 КН-21 Андрусишин Марія Ярославівна
9 КН-22 Проців Софія Ярославівна
10 КНС-21 Лесишак Денис Іванович
11 ІСТ-21 Гренюх Вікторія Ігорівна
12 ІСТС-21 Олійник Богдан Віталійович
13 Д-21 Галій Анна-Дар'я Геннадіївна
14 ДС-21 Грузевич Богдан Миколайович
  3 курс
1 ДТ-31 Гордєєв Ілля Миколайович
2 ДТК-32 Сем`янків Владислав Михайлович
3 ДТІ-33 Свистун Софія Миколаївна
4 ТЗНС-31 Верес Аліна Віталіївна 
5 КН-31 Бабій Христина Михайлівна
6 КН-22 Коноварт Віталій Степанович
7 ІСТ-31 Кульчицька Анна Андріївна
8 Д-31 Куріпко Олег Олексійович
  4 курс
1 ДТ-41 Горбач Григорій Олександрович 
2 ДТК-42 Головчак Олег Олександрович
3 ДТІ-42 Курчик Володимир Іванович
4 ТЗНС-41 Мовчан Вікторія Віталіївна 
5 ТДКМ-41 Зелінський Віталій Андрійович
6 КН-41 Зонгайм Юлія Василівна
7 ІСТ-41 Турчин Володимир Петрович
8 Д-41 Насалік Марія Юріївна
    5 курс
1 ТД-51м Застріжний Ігор Русланович
2 ТД-52м Вінтонів Максим Ігорович
3 ТВД-51м Райхерт Захар Юрійович
4 ТВД-52м Лесів Лев Едуардович
5 ТДКМ-51м Сенькович Микола Васильович
6 КН-51м Вороновський Данило-Володимир Юрійович
7 КН-52м Яворський Олег Володимирович
8 КН-53м Сак Станіслав Сергійович
9 Д-51м Бодачевська Марта Олександрівна
    6 курс
1 ТД-61м Сень Олександр Ярославович 
2 ТВД-61м Гурський Аркадій Віталійович
3 ТДКМ-61м Рябишев Роман Ілліч
4 КН-61м Гринчук Володимир Володимирович
5 Д-61м Лончук Владислава Андріївна