Дуже небагато людей живе сьогоденням. Більшість готується жити пізніше. Дж. Свіфт

17.08.2022

Корисна інформація

Соціальна стипендія

Соціальна стипендія студентам НЛТУ України нараховується відповідно до Тимчасових правил призначення стипендій студентам, аспірантам і докторантам Державного вищого навчального закладу  “Національний лісотехнічний університет України”

Для отримання соціальної стипендії просимо ознайомитися з переліком громадян, які мають право на призначення соціальної стипендії, та відповідних документів, що надають таке право:

  • Роз`яснення для призначення соціальної стипендії студентам, які навчаються на денній формі державного замовлення (перелік документів)

  • Зразок заяви (заява)

 

Для подачі документів на отримання соціальної стипендії студентам звертатися в юридичний відділ університету за адресою: м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 103 (адміністративний корпус, 2-ий поверх, 21 кабінет (тел. 032-237-80-22),  з 10 год. 00 хв. до 17 год. 30 хв.) 

Із собою мати: паспорт, свідоцтво про народження, студентський квиток, документи, що підтверджують відповідний статус та заяву на отримання соціальної стипендії з візою заступника директора ННІ ДТД.