Чим більше знаєш, тим більше можеш. Е. Абу

22.07.2024

Корисна інформація

Соціальна стипендія

Соціальна стипендія студентам НЛТУ України нараховується відповідно до Тимчасових правил призначення стипендій студентам, аспірантам і докторантам Державного вищого навчального закладу  “Національний лісотехнічний університет України”


Перелік документів для отримання
 соціальної стипендії:

 

Для подачі документів на отримання соціальної стипендії студентам необхідно:

1. Завізувати Заяву (з пакетом відповідних документів у 2-х примірниках) в заступника директора ННІ ДКТД Ортинської Галини Євгенівни (вул.Залізняка, 11, каб.93, 3 пов. тел. 068-708-51-44).

2. Погоджені документи подати у відділ нарахування соціальної стипендії Тосько Ларисі Йосипівні (вул.Ген.Чупринки, адмінкорпус, каб.15, 1 поверх)


УВАГА!!! Заява на соціальну стипендію подається кожного семестру студентами державниками, які входять до рейтингового списку і відносяться до пільгових категорій, та не отримують академічної стипендії (крім сиріт)!!!!

Необхідно подати документи для нарахування соціальної стипендії:

- написати та завізувати заяву у дирекції ННІ ДКТД  - для студентів, які отримували соціальну стипендію у попередньому семестрі;

- подати заяву з пакетом необхідних документів - для студентів які не отримували соціальну стипендію у попередньому семестрі;

- написати та завізувати заяву у дирекції ННІ ДКТД – для сиріт, які є в рейтинговому списку.


!!! У випадку коли студент ліквідував академічну заборгованість, виплата соціальної стипендії здійснюється з наступного місяця, що настає за датою ліквідації академічної заборгованості (при умові написання Заяви на соціальну стипендію)