Освіта — скарб; праця — ключ до нього. П. Буаст

Хресна дорога

Українська Греко-Католицька Церква (Курія Львівської єпархії)запрошує працівників та студентів Національного лісотехнічного університету України взяти участь у Хресній дорозі, яка відбудеться 7 квітня 2013 року у Хрестопоклонну неділю. Похід розпочнеться о 16.00 від храму св. Архистартига Михаїла (Вул Винниченка 22).

Хресна дорога буде проходити по маршруту:

1.Від храму св. Арх. Михаїла до Успенської Церкви малий місійний хрест несе п. Віктор Шемчук, Голова Львівської обласної державної адміністрації.
2.Від Успенської Церкви до музею Арсенал - п. Петро Колодій, Голова Львівської Обласної Ради.
3.Від музею Арсенал до храму сс. Кларисок (митна площа) - п. Андрій Садовий, мер міста Львова.
4.Від храму сс. Кларисок (митна площа) до храму св. Андрія - п. Микола Вознюк, ректор Львівського Інституту Банківської Справи.
5.Від храму св. Андрія до пл. Данила Галицького - п. Василь Гунчак, ректор Львівського Національного Університету Ветеринарної Медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького.
6.Від пл. Данила Галицького до Статуї Пресвятої Богородиці - п. Копич Іван, ректор Львівської Комерційної Академії.
7.Від Статуї Пресвятої Богородиці до храму свв. апп. Петра і Павла (костел єзуїтів) - генерал-лейтенант Павло Ткачук, Академія Сухопутних військ України ім. Петра Сагайдачного.
8.Від храму свв. апп. Петра і Павла (костел єзуїтів) до пам'ятника Т. Шевченку - п. Юрій Бобало, Ректор Національного Університету «Львівська політехніка».
9.Від пам'ятника Т. Шевченку до пам'ятника св. Георгію Побідоносцю - генерал-лейтенант міліції Михайло Цимбалюк, ректор Львівського Національного Університету Внутрішніх Справ.
10.Від пам'ятника св. Георгію Побідоносцю до Університету ім. І. Франка - п. Іван Вакарчук, ректор Львівського Національного Університету ім, І. Франка.
11.Від Університету ім. І. Франка до Залізничної лікарні - п. Борис Зіменковський, ректор Львівського Національного Медичного Університету ім. Данила Галицького.
12.Від Залізничної лікарні до музею О. Новаківського - п. Юрій Туниця, ректор Львівського Національного Лісотехнічного Університету.
13.Від музею О. Новаківського до Собору св. Юра - п. Андрій Бокотей, ректор Львівської Національної Академії Мистецтв.