Я знаю, що нічого не знаю. Сократ

Вітаємо професора Павла БЕХТУ з присвоєнням почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України»!

Відповідно до Указу Президента України №590/2023  «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» БЕХТІ Павлу Антоновичу — завідувачеві кафедри технологій деревинних композиційних матеріалів, целюлози та паперу Національного лісотехнічного університету України, м.Львів.

Колектив НЛТУ України зичить Павлові Антоновичу міцного здоров'я, наснаги і успіхів у подальших наукових пошуках.