Освіта — скарб; праця — ключ до нього. П. Буаст

До уваги студентів 1 курсу

НАВЧАННЯ  з 04 вересня 2023 року (ОЧНО).
Для кращого інформування про новини та події, які відбуваються в університеті та інституті пропонуємо підписатися на Telegram канал ННІ ДКТД  за покликанням  https://t.me/idtd_nltu .

Телефон Дирекції ННІ ДКТД - 0687085144 (Viber)

УВАГА! Інформація буде постійно доповнюватися та оновлюватися.
!!! оновлено 30.07.2023 р.

З 01 вересня 2023 року Навчально-науковий інститут  деревообробних та комп'ютерних технологій і дизайну поділяється на 2 інститути:
- Навчально-науковий інститут деревообробних технологій і дизайну  (ННІ ДТД)
- Навчально-науковий інститут комп'ютерних наук та інформаційних технологій (ННІ КНІТ)
Вся інформація у перехідний період буде подаватися на сайті: https://idtd.nltu.edu.ua/
Докладніше про інститути...

Укладання Контрактів відбувається в ауд.30 (вул.Залізняка, 11)

Початок навчання у понеділок
04 вересня 2023 року (непарний, за чисельником).
План заходів з нагоди Дня знань і початку нового 2023-2024 навчального року в Національному лісотехнічному університеті України

Списки груп
Наставники груп
Розклад занять, графік навчання.

- Поселення в гуртожиток. (поселення в гуртожиток студ 1 курсу з 28 серпня до 4 вересня)
   - спеціальності 121, 122,126
   - спеціальності 161, 183, 187, 192

- Вартість навчання та оплата.

СТИПЕНДІЯ.

Студенти зараховані на ДЕРЖБЮДЖЕТ мають право на отримання стипендії.

Види стипендії: АКАДЕМІЧНА (за рейтингом) та СОЦІАЛЬНА (окремим категоріям).

Призначення академічної стипендії для студентів 1 курсу на 1 семестр формується на підставі рейтинугу вступників за кожною спеціальністю окремо. Загальний ліміт стипендіатів, яким  буде призначатися академічна стипендія встановлюється у діапазоні від 40 до 45 відсотків від фактичної кількості студентів денної форми навчання, які навчаються за державним замовленням.

Для отримання соціальної стипендії просимо ознайомитися з переліком громадян, які мають право на призначення соціальної стипендії, та відповідних документів, що надають таке право. Роз`яснення для призначення соціальної стипендії студентам, які навчаються на денній формі державного замовлення.