Той, хто не любить своєї країни, нічого любити не може. Д. Байрон

02.10.2023

Корисна інформація

«Академія перших можливостей»: три департаменти Львівської ОВА шукають стажерів

«Академія перших можливостей»: три департаменти Львівської ОВА шукають стажерів

Набір триватиме до 14 липня або до заповнення групи.

Львівська обласна військова адміністрація оголошує набір кандидатів для участі в програмі стажування «Академія перших можливостей». Охочі зможуть стати частиною кількох структурних підрозділів, зокрема: 

Департаменту з питань культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації. Тут чекають людей, які вміють креативно мислити, хочуть створювати та брати участь у цікавих мистецьких заходах, є творчими особистостями і мають багато цікавих ідей.

Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації. Тут чекають на кандидатів, яким близькі природничі науки і яким небайдужий стан довкілля; які вміють висловлювати свою думку, сприймати аргументи інших, всебічно аналізувати ставлення суспільства до природи.

Департаменту економічної політики. Це можливість для людей, які здобули/здобувають юридичну чи економічну освіту, вміють аналізувати, працювати з базами даних, зокрема вільно володіють програмою для роботи з електронними таблицями Excel:

- управління регіонального розвитку потребує аналітиків, для яких легко знайти та проаналізувати будь-яку інформацію, запропонувати на її основі управлінське рішення;
- в управлінні промисловості, підприємництва та інвестиційної політики чекають на стажерів, які вміють якісно комунікувати з людьми та швидко виконують завдання;
- управління фінансового аналізу та публічних закупівель запрошує стажерів юридичної спеціальності, які мають досвід роботи в системі закупівель Prozoro.

Критерії, яким мають відповідати кандидати у стажери:
- громадянство України та вільне володіння державною мовою;
- творче, аналітичне мислення та організаційні навички, здатність аналізувати завдання та приймати обґрунтовані рішення, а також вміння організовувати свою роботу та управляти часом;
- здатність ефективно комунікувати та працювати в команді;
- мотивація до розвитку та ініціативність.

Якщо ви зацікавлені у стажуванні в ЛОДА та відповідаєте зазначеним критеріям, заповніть онлайн-анкету за посиланням. Набір триватиме до 14 липня 2023 року або до заповнення групи.

По детальну інформацію звертайтесь у відділ персоналу та нагород апарату ЛОВА, тел: 2-999-112.


Джерело ЛОВА.