Я знаю, що нічого не знаю. Сократ

До уваги студентів КОНТРАКТНИКІВ, які були зараховані на навчання до 2021 року включно!!!

До 11.00 год п'ятниці, 03 березня,
подати інформацію (для підстави переведення на місця державного замовлення) щодо  приналежності до однієї із пільгових категорій (Постанова КМУ №1224 від 28.10.2022 р.):

Категорія 1 - діти (особи з їх числа у віці до 23 років) загиблих (померлих) осіб, зазначених у статті 10-1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

Категорія 2 - особи, визнані учасниками бойових дій, особами з інвалідністю внаслідок війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

Категорія 3 - діти (особи з їх числа у віці до 23 років) учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

Категорія 4 - особи, які проживають на (перемістилися з) тимчасово окупованій Російською Федерацією території України в умовах воєнного стану, на території територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) на території територіальних громад, що станом на 15 жовтня 2022 року включені до переліку, затвердженого Мінреінтеграції.

Перелік необхідних документів для підтвердження пільгової категорії.

Форма реєстрації студентів контрактників пільгової категорії (вхід виключно з корпоративної пошти студента): https://forms.gle/UuH2r2Mvzzyz3i7Z8

Скановані копії документів, які підтверджують ПІЛЬГУ надіслати на електронну пошту ННІ ДКТД:  idtd@nltu.edu.ua, (в темі листа вказати групу, ПІБ, категорію пільги).