Учітесь, читайте, чужого навчайтесь й свого не цурайтесь. Т.Г.Шевченко

Стипендіальна програма Завтра.UA

На сьогодні вже понад 2500 молодих лідерів є членами спільноти Завтра.UA.

20 жовтня 2022 року Фонд Віктора Пінчука розпочав 17-й конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA». До участі у конкурсі запрошуються студенти українських ЗВО – університетів, академій та інститутів будь-якої форми власності, 3-6 курсів денної форми навчання (бакалаврат та магістратура), громадяни України, віком до 35 років включно.

Ключові вимоги до аплікантів:

- оригінальність ідей щодо фахового поля дослідження, які обґрунтовуються в конкурсній роботі;
- активна позиція та досвід у реалізації громадських, соціальних або волонтерських проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;
- мотивація до особистісного та професійного росту;
- лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

Детальна інформація та подача заявок на сайті програми https://zavtra.in.ua/ з  20 жовтня до 30 листопада  2022 року.

Переможці отримують:

- 3 727 гривень  щомісяця протягом року
-  членство у найбільшій мережі талановитої молоді в Україні
-  участь у онлайн та офлайн  заходах (форумах, публічних лекціях, таборах, тренінгах і т.д)
-  експертну, фінансову та інформаційну підтримку
-  досвід волонтерства на важливих світових подіях

ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ ТА СТАВАЙ ПЕРЕМОЖЦЕМ!