Чим більше знаєш, тим більше можеш. Е. Абу

Професор Павло БЕХТА - у рейтингу найцитованіших науковців світу.

Завідувач кафедри технологій деревинних композиційних матеріалів, целюлози та паперу, професор, доктор технічних наук Бехта Павло Антонович вдруге поспіль увійшов у ТОП найбільш цитованих у світі науковців в оновлених загальнонаукових авторських базах стандартизованих показників цитування, підготовлених компанією Elsevier за підтримки ICSR Lab на основі профілів вчених на Scopus.

Колектив ННІ ДКТД НЛТУ України сердечно вітає Бехту Павла Антоновича бажає міцного здоров’я, плідної науково-педагогічної праці та здійснення задуманих планів!!!

Пишаємося його здобутками та бажаємо не зупинятися на досягнутому, рухатися вперед, долаючи нові вершини!!!

Варто відзначити, що у рейтингу представлені 14 найвпливовіших наукоців із Львівської області, зокрема, восьмеро викладачів НУ «Львівська політехніка», двоє представники Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України та по одному представнику від Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Національного лісотехнічного університету України, Львівського національного університету імені Івана Франка та Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України.

Рейтинг проведено видавничою компанією «Elsevier» за підтримки «ICSR Lab» («Updated science-wide author databases of standardized citation indicators»).