Хто не любить своє? рiдно? мови, солодких святих звукiв свого дитинства, не заслуговує на iм'я людини. Й. Г. Гердер

Професор Павло Бехта у списку найвпливовіших вчених світу

f BekhtaНещодавно Стенфордський університет опублікував список, який представляє 2% найбільш цитованих вчених у світі в різних дисциплінах. Він був створений для надання оновленого аналізу та загальнодоступної бази даних провідних вчених.

Список 2% найкращих вчених, в якому представлено майже 190 000 науковців з усього світу, охоплює 22 основні галузі досліджень, які розділені на 176 наукових спеціальностей. Серед майже 190 000 найвпливовіших науковців світу є вчений, який представляє Національний лісотехнічний університет України. Професор Бехта П.А., завідувач кафедри технологій деревинних композиційних матеріалів, целюлози і паперу, увійшов до престижного списку найвпливовіших науковців за цитуваннями 2020 року. Крім того, проф. Бехта П.А. входить у 20-у найкращих вчених світу за своєю науковою спеціальністю Forestry/Materials.

Вітаємо!

Повний список видатних вчених доступний за посиланнями.

Колектив кафедри технологій деревинних
композиційних матеріалів, целюлози та паперу