Дуже небагато людей живе сьогоденням. Більшість готується жити пізніше. Дж. Свіфт

До уваги студентів 1 курсу

НАВЧАННЯ  з 15 вересня до 30 вересня 2022 року -  ДИСТАНЦІЙНО.
Для кращого інформування про новини та події, які відбуваються в університеті та інституті пропонуємо підписатися на Telegram канал ННІ ДКТД  за посиланням  https://t.me/idtd_nltu .

Телефон Дирекції ІДКТД - 0687085144 (Viber),   (032) 238-44-96.

УВАГА! Інформація буде постійно доповнюватися та оновлюватися.

НАВЧАННЯ  з 15 вересня до 30 вересня 2022 року -  ДИСТАНЦІЙНО.
Щодо навчання з 03 жовтня буде повідомлено 26 вересня 2022 р.

Початок навчання для студентів 1 курсу у четвер 15 вересня 2022 року (непарний, за чисельником).
- Накази зарахування на навчання
Списки груп
- Наставники груп
Розклад занять.
Графік навчання.
- Поселення в гуртожиток.

Контрактникам. Студентам зарахованим на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб необхідно у дирекції інституту (вул.Залізняка, 11, к.93, 3 поверх) укласти контракт та проплатити за навчання (копії квитанцій подати у дирекцію ІДКТД).
Оплата здійснюється за рік або посеместрово. Дозволяється при укладанні додаткової угоди здійснювати оплату за семестр частинами.
!!! Зверніть увагу при оплаті за навчання потрібно вказувати прізвище батьків на кого укладена угода, а у призначенні платежу прізвище студента та групу. Батьки мають право отримати податкову знижку за навчання студента.
Контракти укладаються у дирекції інституту (вул.Залізняка, 11, 3 пов., к. 93)
Вартість навчання.

СТИПЕНДІЯ.

Студенти зараховані на ДЕРЖБЮДЖЕТ мають право на отримання стипендії.

Види стипендії: АКАДЕМІЧНА (за рейтингом) та СОЦІАЛЬНА (окремим категоріям).

Призначення академічної стипендії для студентів 1 курсу на 1 семестр формується на підставі рейтинугу вступників за кожною спеціальністю окремо. Загальний ліміт стипендіатів, яким  буде призначатися академічна стипендія встановлюється у діапазоні від 40 до 45 відсотків від фактичної кількості студентів денної форми навчання, які навчаються за державним замовленням.

Для отримання соціальної стипендії просимо ознайомитися з переліком громадян, які мають право на призначення соціальної стипендії, та відповідних документів, що надають таке право. Роз`яснення для призначення соціальної стипендії студентам, які навчаються на денній формі державного замовлення.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ДОВІДКА ПРО НАВЧАННЯ замовляється через
Viber Дирекції ІДТД (+380687085144),
при поданні таких даних:

Довідка про місце навчання.
Прізвище, ім`я, по-батькові_____
Група_____
Для пред`явлення (куди) _____(школа, соцзабез...)__
-------------------------------

Виготовлена довідка забирається персонально у вівторок або четвер з 14.00 год. в дирекції ІДКТД  (вул.Залізняка,11, к.93 (3 пов).