Мова - духовне багатство народу. Василь Сухомлинський

Весна Лісотехніки 2021 - Гран-Прі в ІДКТД

Тижнями студенти-активісти не спали ночі, проводили репетиції, щоб здивувати глядачів у конференц-залі своїм виступом. Темою виступу було обрано __ глобальну екологічну проблему: “Забруднення пластиком навколишнього середовища”.

І ось… 28 травня 2021 року в стінах Національного лісотехнічного університету України відбувся 40-ий фестиваль студентської творчості “Весна Лісотехніки”, де студенти-активісти інституту деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну  вибороли Гран-Прі!

Виступ команди ННІ ДКТД (відео виступу):
1. СТЕМ (студентська театрально-естрадна мініатюра), яка мала назву «Загублені…»: Поліщук А. (ТДКМ-31), Яремкевич О. (КН-31), Піскунов Ю. (Д-41), Свистун С. (ДТІ-13), Клованич О. (ДТ-31), Гадзовська О. (Д-11), Куріпко О. (Д-11).

2. ВІА (вокально-інструментальний ансамбль) «Evanescence – Bring me to life», « Barbed Wire  – Watermelon Sugar», « Imagine Dragons – Radioactive ». У складі: Бодачевська М. (Д-31), Зонгайм Ю. (КН-21), Бідасюк І. (Д-11), Цундер О. (Д-31), Антоник А. (КН-31), Семянків В. (ДТК-12), Сенчишин В. (Д-11),  Прус Д.(ТДКМС-11).

3.ХОРЕОГРАФІЯ (танець): Остапюк С. (ТДКМС-11), Лончук В. (Д-41),  Орищин В. (Д-11), Школенко В. (ДТ-21), Клованич О.(ДТ-31), Биховченко Б.(ДТІ-13).

4.ВОКАЛ «Go_A – Shum» : Бодачевська М. (Д-31).

5. ФРІСТАЙЛ «Корабель, який стане відправною точкою до змін…».

Студенти ІДКТД перемогли здобувши найбільшу кількість номінацій серед інших інститутів, а саме 8 з 13.
Серед яких:1. Найкраще сценічне оформлення
2. Найкращий фрістайл;
3. Найкращий вокальний номер Бодачевська М.О., Д-31;
4. Найкращий актор 1-ого плану Поліщук А.О.,ТДКМ-31;
5. Найкращий актор 2-ого плану Яремкевич О.В., КН-31;
6. Найкращий сценарист та режисер-постановник - Піскунов Ю.С, Д-41;
7.Найкращий танцювальний номер під керівництвом Остапюк Софії (ТДКМС-11)
8. Найкращі стейдж-мени - Горбач Григорій та Котіль Владислав (ДТ-21)

До нових зустрічей, до нових перемог!!!