Дуже небагато людей живе сьогоденням. Більшість готується жити пізніше. Дж. Свіфт

До уваги студентів 1 курсу

Для кращого інформування про новини та події, які відбуваються в університеті та інституті пропонуємо підписатися на Telegram канал ІДТД  за посиланням  https://t.me/idtd_nltu .

Телефон Дирекції ІДКТД - 0687085144 (Viber),   (032) 238-44-96.

УВАГА! Інформація буде постійно доповнюватися.

НАВЧАННЯ.

Початок навчання у понеділок 14 вересня 2020 року (непарний, за чисельником).
- Списки груп
- Розклад занять.
- Графік навчання.

Контрактникам. Студентам зарахованим на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб необхідно у дирекції інституту (вул.Залізняка, 11, к.93, 3 поверх) укласти контракт та проплатити за навчання (копії квитанцій подати у дирекцію ІДКТД).
Оплата здійснюється посеместрово. Дозволяється при укладанні додаткової угоди здійснювати оплату за семестр частинами.
!!! Зверніть увагу при оплаті за навчання потрібно вказувати прізвище батьків на кого укладена угода, а у призначенні платежу прізвище студента та групу. Батьки мають право отримати податкову знижку за навчання студента.
Вартість навчання.

СТИПЕНДІЯ.

Студенти зараховані на ДЕРЖБЮДЖЕТ мають право на отримання стипендії.

Види стипендії: АКАДЕМІЧНА (за рейтингом) та СОЦІАЛЬНА (окремим категоріям).

Призначення академічної стипендії для студентів 1 курсу на 1 семестр формується на підставі рейтинугу вступників за коною спеціальністю окремо. Загальний ліміт стипендіатів, яким  буде призначатися академічна стипендія встановлюється у діапазоні від 40 до 45 відсотків від фактичної кількості студентів денної форми навчання, які навчаються за державним замовленням.

Для отримання соціальної стипендії просимо ознайомитися з переліком громадян, які мають право на призначення соціальної стипендії, та відповідних документів, що надають таке право. Роз`яснення для призначення соціальної стипендії студентам, які навчаються на денній формі державного замовлення.

ГУРТОЖИТОК
.

Поселення 1 курсу у гуртожиток з 9 вересня (бажано з 10 вересня). Студентів інституту поселяємо у гуртожиток №4 (вул.Природна, 10).
Для поселення потрібно мати:
1. Медогляд (гуртожиток №3, вул. Природна, 8, медпункт) при собі мати медичну довідку 086-о (з відміткою про флюрографію) та довідку від сімейного лікаря про відсутність контакту з хворими на Covid-19.
2. Квитанцію про оплату за 1 семестр (3120 грн).
3. Фото 3х4 - 2 шт.
4. Конверт зі зворотньою адресою - 1 шт.

Для проживання в гуртожитку, потрібно знятися з військового обліку (для хлопців) та реєстрації (на підставі Повідомлення про зарахування на навчання, яке буде відправлено Укрпоштою).

Студентам, які не встигнуть знятися з обліку, буде надана можливість протягом місяця це зробити.

При поселенні в гуртожиток у медпункті потрібно пред'явити:
- Довідку від сімейного лікаря про відсутність контакту з хворими на Covid-19.
- Флюрографію (зроблену не пізніше 12 місяців тому).   Якщо флюрографії немає, то лікар направляє у місцеву поліклініку для проходження.

Оплата за гуртожиток (у квитанції обов`язково вказувати гуртожиток, групу, кімнату проживання)

Розрахунковий рахунок UA 4882 0172 0313 2210 0320 2002 786
Державна казначейська служба України, МФО 820172, ЄДРПО 02070996

Детальніше про поселення...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ДОВІДКА ПРО НАВЧАННЯ замовляється через
Viber Дирекції ІДТД (+380687085144),
при поданні таких даних:

Довідка про місце навчання.
Прізвище, ім`я, по-батькові_____
Група_____
Для пред`явлення (куди) _____(школа, соцзабез...)__
-------------------------------

Виготовлена довідка забирається персонально у вівторок або четвер з 14.00 год. в дирекції ІДКТД  (вул.Залізняка,11, к.93 (3 пов).