Я знаю, що нічого не знаю. Сократ

Відзнака імені Олександра Капіноса

Оголошено ІІ конкурс проєктів на здобуття Відзнаки імені Олександра Капіноса!

Тож запрошуємо вас мріяти й ділитися своїми мріями та планами з нами!
До участі кличемо громадських активістів, студентів, вчителів із сіл, селищ та містечок із населенням до 15 тисяч осіб.
У 2019 році оголошено конкурс на кращий освітньо-культурний проєкт, метою якого є зацікавлення та залучення дітей і молоді до дослідження, вивчення й збереження культурної спадщини українського народу – живих традицій, звичаїв, обрядів, народних танців, традиційного народного співу, гри на традиційних народних інструментах, фольклору, народних ремесел, а також підвищення обізнаності та залучення місцевих громад у цій сфері.
Для втілення свого проєкту переможець конкурсу отримає 15000,00 гривень (п’ятнадцять тисяч гривень), включаючи всі податки і збори відповідно до чинного законодавства України та консультаційну підтримку (наставництво експерта).

Для участі у конкурсі необхідно до 30 листопада 2019 року включно:
- ознайомитися з інформацією та Положенням про проведення конкурсу за посиланням: http://heavenly-hundred.org.ua/…/vidznaka-imeni-oleksandr…/…
- заповнити всі поля анкети за посиланням: https://forms.gle/cqssaoyvDw1CE9vMA До анкети додається:
- опис проєкту у форматі PDF, DOC або DOCX. В описі проєкту обов'язково повинна бути назва, термін виконання; опис запланованих видів діяльності, статті витрат на втілення проєкту;
- мотиваційний лист з обґрунтуванням важливості майбутнього проєкту конкурсанта, його значення для місцевої громади та очікуваних результатів від його втілення;
- коротке резюме чи історію існування організації з описом попередньої громадської діяльності;
- додаткові матеріали, які ілюструють попередню громадську діяльність, що відповідає темі Відзнаки (фото, відео реалізованих заходів, публікації про них у ЗМІ) . Додаткові матеріали можна завантажити на свій Google-диск і надати посилання для доступу для vydznaka.kapinos@gmail.com, або надати посилання на он-лайн ресурси (публікації у ЗМІ, фото, тощо). Оголошення результатів конкурсу та нагородження переможця відбудеться 17 грудня на урочистому заході у місті Кременець – малій батьківщині Олександра Капіноса. Відзнака імені Олександра Капіноса заснована громадською організацією “Родина Героїв “Небесної Сотні” в межах проєкту Відзнаки Героїв
Партнерами у заснуванні та втіленні Відзнаки є Національний центр народної культури Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum)Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum, Мистецьке об’єднання «Глечик» Додаткові запитання надсилайте повідомленнями на сторінку Відзнака імені Олександра Капіноса у мережі фейсбук, будемо раді відповісти! З нетерпінням чекаємо на конкурсні заявки!