Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від нього свої світильники. Т. Фуллер

Увага! Вступні випробування на військову кафедру.

Вступникам, подали документи проходити підготовку за програмою офіцерів запасу, з’явитись для проходження конкурсного відбору (вступних випробовувань) 13.05.2016.

Місце збору за адресою: м. Львів, Ветеранів 15А (вхід з сторони воріт будівлі районних військових комісаріатів м. Львова); навпроти корпусу кафедри військової підготовки Національної академії сухопутних військ, час прибуття о 13:30

Перед початком оцінювання кандидатів на навчання перевіряється: зовнішній вигляд, форма одягу (сорочка світлого кольору, брюки темного кольору, краватка, класичні черевики темного кольору).

При собі мати: паспорт громадянина України, посвідчення про приписку до призовної дільниці, письмові приладдя (ручку).

Телефон відбіркової комісії: 050-810-10-29