Учітесь, читайте, чужого навчайтесь й свого не цурайтесь. Т.Г.Шевченко

22.07.2024

Корисна інформація

День першокурсника - 2019

29 жовтня 2019 року в рамках фестивалю "Золота осінь"
відбувся студентський вечір "День першокурсника-2019".


Нові активісти ІДКТД, як завжди за версією глядачів, показали найкращий номер. Чи не вперше, виступ студентів був не просто мініатюрами, а цілою історією про «Шляпу НЛТУ».  Отож, все починалось з «Бані», де головний герой разом з батьою та кумом вирішили попаритись востаннє з сином, бо він збирається поступати в Політєх. 

(в ролі сина – Болобосов Владислав (ДТ – 11), батя –  Котіль Владислав (ДТ – 11), кум – Артемук Андрій (ІСТ – 11) )

Випивши трошки «дідової заливки», наш головний герой засинає і раптово прокидається, уже студентом НЛТУ, як в фільмі «Іронія долі». Після бані, герой опиняється не зовсім там, де планував. 

Для продовження історії, до нашого головного героя приєднуються Зонгайм Юлія (КН-11), Косар Назар, в образі дівчини (ІСТ-11), Школенко Владислав (ДТ-11), Реган Віталій (КН-51м). 

Зрозумівши, куди потрапив наш головний герой, ще більше дивується, коли на сцену виходять ректорка – Губиш Діана (ДС-11), та «Шляпа НЛТУ» –  Кицак Тарас (ІСТ-11). 

Відбулась посвята першокурсників в студенти НЛТУ, і «шляпа» визначила, до якого інституту кожен з них поступив. Нажаль, механіка забрали в армію, через його небажання бути ним. В ролі військових – Котіль Владислав (ДТ-11) і Горбач Григорій (ДТ-11 )

В результаті – «шляпа» обрала економіста, лісогосподаря та майже обрала технолога, але наш головний герой, який мав бути технологом, вирішив що «якась там шляпа не має вирішувати ким ми хочемо стати» і запропонував «скинути шляпу». Всі його підтримали і першокурсники вирушили до Мольфарки, яка має їм допомогти в цьому!

Ну який ж виступ без танцю? Взірвали танцювальним номером Губиш Діана (ДС-11), Лончук Владислава (Д-31),  Школенко Владислав (ДТ-11) і Рожанський Ростислав (ДТІ-13).


Наші першокурсники потрапили до мольфарки – Закревська Юлія (ДС-11). Вона допомогла зварити їм ЗНО, яке допоможе скинути шляпу!

Далі глядачі, вже традиційно слухали стенд ап від першокурсника – Болобосов Владислав (ДТ-11). І одразу після цього – феєричний вокально-інструментальний номер від Дячок Соломії (ДС-11) – клавіші; Пахалкова Катерина (Д-11 ) – міді-клавіатура, Рахманли Алігісмат (Д-11) – гітара, Реган Віталій (КН-51 м) – гітара, Пастернак Володимир (КН-51м) – бас гітара;  Закревська Юлія (ДС-11), Зонгайм Юлія (КН-11), Щьокіна Віолетта (ДС-11) і Форнальчик Софія (КН-11) – вокал.

Щоб трошки додати жіночої краси у виступ, технологи показали подвійну мініатюру «Дівчина на парі в комп’ютерщиків» і потім та сама дівчина, але на парі в деревообробників. У ролі дівчини – Дячок Соломія (ДС-11), у ролі комп’ютерщиків – Артемук Андрій (ІСТ-11), Яблінський Павло (ІСТ-11) і Горбач Григорій (ДТ-11). Хлопці обрали Майнкрафт, замість дівчини і залишили її одну на сцені, де її побачили деревообробники – Реган Віталій (КН-51м), Котіль Владислав (ДТ-11) і  Косар Назар (ІСТ-11) – хлопці обрали табуретку замість дівчини.

Ось і настав цей момент, коли наші першокурсники знайшли шляпу. Відбулась фінальна битва, і в боротьбі перемогли першокурсники, забравши шляпу до себе замість оленя на стіну. 

Усі на радощах в кінці виступу заспівали авторську пісню «Не панує більше шляпа», і уже хотіли зійти зі сцени, але відбулось перевтілення шляпи, тепер вона керувала нашим головним героєм. Усі дізнались, що шляпа – це система освіти України і її не так просто вбити.   Технологи взірвали зал! Молодці!
                                                                                 Підготувала голова профбюро студентів ІДКТД,
                                                                                                          ст.гр. Д-51м Христина Сушко