Мова - духовне багатство народу. Василь Сухомлинський

22.07.2024

Корисна інформація

День першокурсника - 2018

1 листопада 2018 року в рамках фестивалю "Золота осінь"
відбувся студентський вечір "День першокурсника-2018".

Студенти-першокурсники ІДТД традиційно представили достойний виступ, а саме такі номери:

1 мініатюра мала назву "Валіза", у ній брали участь Цундер Ольга та Шевцова Ксенія (група Д-11) , які входили в образ дівчат, які вперше відкрили двері своєї кімнати гуртожитку. Але там на них чекав сюрприз, у вигляді валізи, з несподіваним гостем у ній. Роль цього гостя дісталась Кисілю Богдану (КНс-11), на запитання що він робить у валізі , стало відомо, що він грає хованки з військоматом.По завершенню сценки Богдан вирішує показати дівчатам, як проходило його життя, коли він ще був студентом.

 

Мініатюра 2 "Провідник", роль провідника дісталась студенту групи КН-11, Вороновському Данилу . Він у короткому монолозі зміг показати усі тонкощі Львівської залізниці. Зал не зміг стримувати емоціі!

 

Далі дійство переноситься в гуртожиток, де студент приносить в кімнату сумку з продуктами від мами. У ролі студента - студент групи КН-11 Яремкевич Остап. Шлях до кімнати йому дається нелегко, на шляху йому траплялись такі голодні студенти як Дедишин Святослав (ІСТ-11), Золотар Олег (ІСТ-11), Клованич Олексій (ДТ-11), Сенюк Данило (ІСТ-11) викликав його на двобій подушками, у образі каратиста його зустрів Пивоварський Роман (ДТ-11), далі на шляху студента з'явились двоє хлопців - народників (Вороновський Данило КН-11 та Канцір Андрій ІСТ-11), які змогли його нейтралізувати, і дістались до сумки, але кмітливий Остап відволік усіх «мівіною», та зміг забрати свій приз - ковбасу, яка була захована в батоні!


Настав час для музичного номеру ! А поки музиканти готуються до виступу - у жанрі стендап - Кисіль Богдан ( КНс-11)


Музичний номер вразив усіх ! Студенти виконали попюрі із трьох пісень англійською мовою, а саме The Cranberries - Zombie, Bon Jovi - It's My Life  і Sam Smith - Stay With Me. За інструментами стояли - Цундер Ольга (Д-11), Антоник Андрій (КН-11), Іванцік Василина (КН-11), Мулька Назар (КНс-21)  на вокалі дівчата допомагала Бодачевська Марта (Д-11).
Наступна сценка переносить нас на пару, до групи хіміків, у складі якої лише 1 студент (Яремкевич Остап - КН-11), у ролі викладача до нас виходить Поліщук Антон ТДКМ-11, який намагається всіма способами "підколоти" студента, а після сценки, студенти влаштували маленький флешмоб на підтримку студентів - хіміків, яких з кожним роком стає все менше. У флешмобі взяли участь Іванцік Василина (КН-11), Антоник Андрій (КН-11), Клованич Олексій (ДТ-11), Пивоварський Роман (ДТ-11), Сенюк Данило (ІСТ-11)  та Канцір Андрій (ІСТ-11), який проголосив монолог на підтримку хіміків. 

Який же виступ без танцю? Драйвовий танцювалний номер показали для нас Вороновский Данило (КН-11), Дедишин Святослав (ІСТ-11), Супрун Софія (Д-11) та Озарків Соломія (ДС-11). Костюми, образи, музика, спецефекти - все було підібрано вдало!

 

Остання сценка під кодовою назвою "Вася" просто підірвала зал в оваціях! 

Студенти весело показали, як може змінитись дівчина, яка поїхала навчатись в університет на спеціальність "Деревооброблювання".  У образі мами Шевцова Ксенія (Д-11) відправляє свою доньку (Іванцік Василину КН-11) на навчання, але неочікувано, до неї повертається зовсім інша донька, в образі якої був Клованич Олексій (ДТ-11). Донька кардинально змінилась, у неї з’явились незрозумілі фрази, повадки, одяг. На запитання - "Василинко, це ти?", "донька" впевнено відповідає "Яка я тобі Василинка? Я Вася!". В шоці, мама кличе свого чоловіка  (Поліщук Антон ТДКМ-11), але намарно, батько не помічає нічого дивного, адже він сам до лісотеху Настьою був.


Ну і на завершення – пісня з авторськими словами Цундер Ольги (Д-11) на мелодію пісні "Жить в кайф", на вокалі разом з нею Бодачевська Марта (Д-11), Сорока Ольга (Д-11), Іванцік Василина (КН-11). На сцену вийшли усі технологи - першокурсники, разом проспівавши слова "Ми обираєм НЛТУ". 

Ну і найдравовішим завершенням, яке тільки могло б бути став реп від Поліщука Антона (ТДКМ-11) ,який поставив зал на ноги! Ніхто не міг сидіти на місці! Усі танцювали! 

Технологи взірвали зал! Молодці!
                                                                                    Підготувала голова профбюро студентів ІДТД,
                                                                                                          ст.гр. ДС-21 Сушко Христина