Мова – то цілюще народне джерело, і хто не припаде до нього вустами, той сам всихає від спраги. В.Сухомлинський

26.07.2021

Корисна інформація

Всеукраїнська олімпіада зі спеціальності 187 «Деревообробні та меблеві технології»

Всеукраїнська олімпіада зі спеціальності 187 «Деревообробні та меблеві технології»

20-21 травня 2021 року на базі Навчально-наукового інституту деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну Національного лісотехнічного університету України проведено Олімпіаду для студентів ОКР «Молодший спеціаліст» спеціальності «Лісове господарство» спеціалізації «Обробка деревини» у рамках II етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 187 «Деревообробні та меблеві технології».

Студенти та викладачі Житомирського технологічного коледжу КНУБА, Технологічного фахового коледжу НЛТУ України і викладачі НЛТУ України біля навчального корпусу №2 (вул. Залізняка, 11)

Студенти та викладачі Житомирського технологічного коледжу у showroom австрійської фірми Blum

 

Студенти та викладачі Житомирського технологічного коледжу КНУБА і викладачі НЛТУ України на 23-ій міжнародній виставці «Деревообробка»

В олімпіаді взяли участь 32 учасники із 8 провідних коледжів та вищих професійних училищ України: Житомирського технологічного коледжу КНУБА, Технологічного фахового коледжу НЛТУ України, Кременецького лісотехнічного коледжу, Луцького ВПУ будівництва і архітектури, Лубенського лісотехнічного фахового коледжу, Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу НЛТУ України, Малинського лісотехнічного коледжу, Київського ВПУ деревообробки. Студенти перших двох навчальних закладів були присутні очно, а інших – дистанційно. Для студентів Житомирського технологічного коледжу КНУБА та Технологічного фахового коледжу НЛТУ України, дирекція ННІ ДКТД та випускові кафедри за спеціальністю 187 «Деревообробні та меблеві технології» організували відвідування 23-ої міжнародної виставки «Деревообробка», а також знайомство з Університетом та славним містом Львовом.

Результати Олімпіади:

І місце

Пахалюк Владислав Віталійович (Кременецький лісотехнічний коледж)
Шойму Любомир Віталійович (Кременецький лісотехнічний коледж)
Нарубалюк Дмитро Михайлович (Житомирський технологічний коледж КНУБА)
Сабадаш Андрій Михайлович (Житомирський технологічний коледж КНУБА)
Неділько Денис Тарасович (Житомирський технологічний коледж КНУБА)
Стригун Артур Романович (Лубенський лісотехнічний фаховий коледж)
Савельєв Савелій Євгенійович (Київський ВПУ деревообробки)
Радчук Богдан Михайлович(Луцький ВПУ будівництва і архітектури)
Терещенко Ярослав Олександрович (Київський ВПУ деревообробки)
Плиска Василь Сергійович (Закарпатський лісотехнічний фаховий коледж НЛТУ України)
Наконечний Олег Євгенійович (Малинський лісотехнічний коледж)
Тимкевич Богдан Ігорович (Технологічний фаховий коледж НЛТУ України)

ІІ місце

Поволоцький Семен Андрійович (Київський ВПУ деревообробки)
Данилеко Тарас Михайлович (Київський ВПУ деревообробки)
Кононьчук Сергій Михайлович (Кременецький лісотехнічний коледж)
Костюк Іван Юрійович (Кременецький лісотехнічний коледж)
Андреєв Григорій Сергійович (Лубенський лісотехнічний фаховий коледж)
Стецюк Анатолій Сергійович (Житомирський технологічний коледж КНУБА)
Савіцький Володимир Русланович (Житомирський технологічний коледж КНУБА)
Свелеба Руслан Миколайович (Технологічний фаховий коледж НЛТУ України)

ІІІ місце

Спасиба Володимир Васильович  (Київський ВПУ деревообробки)
Олійник Богдан Олегович (Кременецький лісотехнічний коледж)
Власюк Степан В’ячеславович (Кременецький лісотехнічний коледж)
Сингаївський Максим Олександрович (Малинський лісотехнічний коледж)
Гутий Олег Павлович (Технологічний фаховий коледж НЛТУ України)
Горбунов Дмитро Вікторович (Малинський лісотехнічний коледж)
Данилюк Назар Романович (Кременецький лісотехнічний коледж)
Станкович Валентин Володимирович (Закарпатський лісотехнічний фаховий коледж НЛТУ України)
Іванцік Василь Васильович (Технологічний фаховий коледж НЛТУ України)

 

Дирекція Навчально-наукового інституту деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну висловлює щиру подяку учасникам олімпіади, їхнім викладачам та керівництву навчальних закладів та бажає подальших успіхів у наукових здобутках та напрацюваннях.


                                        Заступник директора ННІ ДКТД з наукової роботи Галина Ортинська;
                                        Заступник директора ННІ ДКТД з виховної роботи Ігор Соколовський