Той, хто не любить своєї країни, нічого любити не може. Д. Байрон

18.11.2017

Корисна інформація

Списки студентів зарахованих у 2017 році

БАКАЛАВР

КНз-11
 
1. Рибак Назарій Васильович - староста
2. Пустельник Андрій Ігорович
3. Алхименко Володимир Євгенійович
4. Фляк Роман Михайлович пл.
5. Римар Тарас Ігорович пл.
 
 ДТз-11
 
1. Федор Іван Васильович
2. Голенков Назарій Валерійович - староста
3. Будзяк Тарас Михайлович пл
4. Олійник Марко Степанович пл
5. Нікітін Сергій-Андрій Володимирович пл

 
ІСТз-11
 
1. Грама Олег Ігорович пл - староста
 
ДТСз-11
 
1. Грушицький Роман Андрійович
2. Дорош Василь Михайлович
3. Ланевська Мирослава Мирославівна
4. Катеринюк Олег Васильович
5. Братасюк Андрій Степанович - староста
6. Базюк Юрій Анатолійович пл.
7. Баландюк Богдан Леонідович пл.
8. Болкот Василь Ігорович пл.
9. Бурда Дмитро Степанович пл.
10. Бурко Микола Богданович пл.
11. Гридовий Роман-Іван Іванович пл.
12. Демкович Максим Ігорович пл.
13. Добош Юрій Ігорович пл.
14. Дрогомирецький Василь Ігорович пл.
15. Кавалір Василь Володимирович пл.
16. Качан Денис Юрійович пл.
17. Квасецький Василь Васильович пл.
18. Кіцелюк Дмитро Мирославович пл.
19. Кравець Василь Миколайович пл.
20. Крилошанський Назарій Васильович пл.
21. Марків Остап Васильович пл.
22. Мельниченко Максим Анатолійович пл.
23. Резюк Ярослав Володимирович пл.
24. Семенюк Андрій Павлович пл.
25. Співак Ярослав Олегович пл.
26. Ткачук Сергій Анатолійович пл.
27. Черпалюк Леонід Іванович пл.
28. Шеремета Назарій Віталійович пл.
29. Штурипіта Леся Богданівна пл.
30. Плешинець Мирослав Олександрович  пл
31. Пограничний Іван Миколайович
32. Дем′яненко Юрій Сергійович


КНСз-11
 
1. Бобуляк Лілія Богданівна пл.
2. Гладкий Володимир Ярославович пл.
3. Глов'як Ореста-Надія Романівна пл.
4. Лотоцький Любомир Андрійович пл. - староста
5. Мельоха Володимир Петрович пл.
6. Мицько Андрій Богданович пл.
7. Серкіз Олег Володимирович пл.
8. Соколович Любомир Валерійович пл.
9. Юзвенко Володимир Сергійович пл.
10. Юрченко Максим Андрійович
11. Галецький Андрій Богданович
12. Вірт Владислава Романівна
13. Івах Ігор Ігорович

ТДКМСз-11

 
1. Кулініч Галина Вячеславівна пл.
2. Романчук Андрій Олегович пл

 

МАГІСТР

ТДКМз-51м
 
1. Тиндюк Андрій Олексійович - староста
2. Хоменко Олександр Вікторович

 

ТДз-51м
 
1. Іванцік Михайло Андрійович
2. Перец Михайло Валерійович - староста
3. Романець Юрій Петрович
4. Вовчок Галина Іванівна пл.
5. Вовчок Олександр Іванович пл.
6. Вознюк Маркіян Дмитрович пл.
7. Гуменяк Богдан Миколайович пл.
8. Карабен Назар Ігорович пл.
9. Панасюк Роман Андрійович пл.
10. Святенький Максим Ігорович пл.
11. Вербіцький Михайло Степанович пл.
12. Гоголь Ілля Іванович

 
ТВДз-51м
 
1. Калинич Родіон Миколайович - староста
2. Мельник Роман Олегович
3. Гоздок Анжела Сергіївна пл.
4. Заяць Володимир Миколайович пл.
5. Рубаха Володимир Вікторович пл.
6. Савочка Володимир Олегович пл.
7. Тимофійчук Дмитро Васильович пл.
8. Волощук Олександр Євгенович пл.
9. Майчуб Орест Ігорович пл.

 
ІТПз-51м
 
1. Каленич Андрій Вікторович пл.
2. Кулик Остап Миколайович пл.
3. Панарін Олександр Сергійович пл. - староста