Хто не любить своє? рiдно? мови, солодких святих звукiв свого дитинства, не заслуговує на iм'я людини. Й. Г. Гердер

28.10.2021

Корисна інформація

Соціальна стипендія

Соціальна стипендія студентам НЛТУ України нараховується відповідно до Тимчасових правил призначення стипендій студентам, аспірантам і докторантам Державного вищого навчального закладу  “Національний лісотехнічний університет України”

Для отримання соціальної стипендії просимо ознайомитися з переліком громадян, які мають право на призначення соціальної стипендії, та відповідних документів, що надають таке право:

  • Роз`яснення для призначення соціальної стипендії студентам, які навчаються на денній формі державного замовлення (перелік документів)

  • Зразок заяви (заява)

 

Для подачі документів на отримання соціальної стипендії студентам звертатися в юридичний відділ університету за адресою: м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 103 (адміністративний корпус, 2-ий поверх, 21 кабінет (тел. 032-237-80-22),  з 10 год. 00 хв. до 17 год. 30 хв.) 

Із собою мати: паспорт, свідоцтво про народження, студентський квиток, документи, що підтверджують відповідний статус та заяву на отримання соціальної стипендії з візою заступника директора ННІ ДТД.