Уранці, коли пробуджуєшся, спитай себе: «Що я маю зробити?» Увечері, перше ніж заснути: «Що я зробив?» Піфагор

28.10.2021

Корисна інформація

Старости груп

Списки старостів ННІ ДКТД 2021-22 н.р

1 курс

ДТ-11 Домчак Павло Степанович
ДТ-12 Панько Анна Анатоліївна
ДТС-11 Пахалюк Владислав Віталійович
ТЗНС-11 Цяпко Богдана Ігорівна
ТЗНСС-11 Калюга Владислав Петрович
ТДКМ-11 Цимарно Ростислав Михайлович
ТДКМС-11 Харчук Микола Олександрович
КН-11 Андрусишин Марія Ярославівна
КН-12 Проців Софія Ярославівна
КНС-11 Лесишак Денис Іванович
ІСТ-11 Гренюх Вікторія Ігорівна
ІСТС-11 Олійник Богдан Віталійович
Д-11 Галій Анна-Дар'я Геннадіївна
ДС-11 Грузевич Богдан Миколайович

2 курс

ДТ-21 Гордєєв Ілля Миколайович
ДТК-22 Сем`янків Владислав Михайлович
ДТІ-23 Свистун Софія Миколаївна
ДТС-21 Майхер Андрій Русланович
ДТС-22 Тивонюк Михайло Петрович
ТЗНС-21 Верес Аліна Віталіївна
ТЗНСС-21 Садовий Олег Іванович
ТДКМС-21 Остапюк Софія Олександрівна
КН-21 Бабій Христина Михайлівна
КН-12 Коноварт Віталій Степанович
КНС-21 Сивенький Петро Андрійович   
ІСТ-21 Кульчицька Анна Андріївна
ІСТС-21 Вірт Ігор Іванович
Д-21 Олексін Ірина Сергіївна
ДС-21 Тузяк Світлана Юріївна

3 курс

ДТ-31 Горбач Григорій Олександрович
ДТК-32 Головчак Олег Олександрович
ДТІ-33 Курчик Володимир Іванович
ТЗНС-31 Мовчан Вікторія Віталіївна
ТДКМ-31 Зелінський Віталій Андрійович
КН-31 Зонгайм Юлія Василівна
ІСТ-31 Турчин Володимир Петрович
Д-31 Насалік Марія Юріївна

4 курс

ДТ-41 Костюк Артем Васильович
ТЗНС-41 Кікало Іван Іванович
ТДКМ-41 Сенькович Микола Васильович
КН-41 Вороновський Данило-Володимир Юрійович
ІСТ-41 Шикітка Аміна Семенівна
Д-41 Супрун Софія Андріївна

5 курс

ТД-51м Сень Олександр Ярославович
ТВД-51м Гурський Аркадій Віталійович
ТДКМ-51м Рябишев Роман Ілліч
КН-51м Гринчук Володимир Володимирович
Д-51м Лончук Владислава Андріївна

6 курс

ТД-61м Касянчук Сергій Миколайович
ТВД-61м Стангурський Богдан Романович
ДТЛГ-61м Лемешко Ігор Олегович
ТДКМ-61м Бірук Володимир Сергійович
КН-61м Габа Олег Орестович
Д-61м Говда Марія Тарасівна