Уранці, коли пробуджуєшся, спитай себе: «Що я маю зробити?» Увечері, перше ніж заснути: «Що я зробив?» Піфагор

17.12.2018

Корисна інформація

1 курс


Розклад і графік навчання!!!!!!

Спеціальність 187 Деревообробні та меблеві технології"

ДТ-11

Куратор - Петришак Ігор Васильович (доцент каф.ТЗНС і Д, БЖД та СК)

1 підгрупа (ДТ-11/1)

1. Бучковський Орест Ростиславович
2. Верещинський Олег Андрійович
3. Галапач Павло Миронович
4. Діжак Павло Петрович
5. Зелінський Дмитро Сергійович
6. Клаченко Богдан Васильович
7. Клованич Олексій Євгенович
8. Ковальчук Олександр Андрійович
9. Кондур Ярослав Степанович
10. Костюк Артем Васильович - староста
11. Ліповський Ігор Володимирович
12. Макаревич Іван Петрович
13. Пивоварський Роман Валентинович

2 підгупа (ДТ-11/2)

14. Башко Віталій Андрійович (пл.)
15. Марушко Артем Валерійович
16. Мельничук Андрій Мирославович
17. Милькус Андрій Олексійович
18. Піка Олег Андрійович
19. Сахнюк Назар Володимирович (пл.)
20. Синяк Ростислав Анатолійович (пл.)
21. Стадник Дем`ян Романович
22. Харчун Назар Миколайович
23. Червінка Богдан Іванович (пл.)
24. Чорній Роман Ігорович (пл.)
25. Швед Василь Володимирович
26. Шкапенко Андрій Васильович (пл.)

ДТС-11

Куратор - Кушпіт Олександра Миколаївна (асистент каф.ТЗНС і Д, БЖД та СК)

1 підгупа (ДТС-11/1)

1. Березяк Михайло Васильович
2. Білий Максим Васильович
3. Білик Віталій Володимирович
4. Білорус Богдан Ігорович (пл.)
5. Вальчук Владислав Анатолійович
6. Вільчинський Ростислав Анатолійович
7. Дацко Тарас Ярославович
8. Кабалюк Микола Володимирович
9. Ковба Михайло Володимирович
10. Ковцуняк Мар`ян Русланович
11. Лесів Іван Іванович (пл.)

2 підгупа (ДТС-11/2)

12. Подзігун Василь Миколайович (пл.)
13. Стангурський Богдан Романович  - староста
14. Стороженко Андрій Валентинович
15. Тиран Назарій Петрович (пл.)
16. Тітов Михайло Олександрович (пл.)
17. Умінський Назар Володимирович
18. Чепіль Назарій Юрійович
19. Шукайлюк Олександр Ігорович
20. Якимів Олег Ігорович

____________________________________________________________________________________________

Спеціальність 183 Технології захисту навколишнього середовища


ТЗНС-11

Куратор - Олянишен Тетяна Вікторівна (доцент каф. ТЗНС і Д, БЖД та СК))

1. Кікало Іван Іванович (пл.) - староста

 

____________________________________________________________________________________________

Спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія
Спеціалізація: Технології деревинних композиційних матеріалів і модифікування деревини

ТДКМ-11

Куратор - Бринь Олеся Ігорівна  (ст.викл. каф. ТДКМ)

1. Поліщук Антон Олександрович (пл.)
2. Сенькович Микола Васильович (пл.) - староста


ТДКМС-11

Куратор - Салабай Ірина Іванівна (асистент каф. ТДКМ)

1. Басюк Юрій Віталійович 
2. Герда Віталій Ігорович
3. Горностай Євгеній Володимирович
4. Ковальчук Олексій Іванович
5. Король Мар`ян Ярославович
6. Лемешко Ігор Олегович - староста
7. Матросов Ілля Олександрович
8. Прохор Дмитро Михайлович
9. Ступницький Богдан Сергійович
10. Юзич Олег Богданович

________________________________________________________________________________________

Спеціальність 122 Комп’ютерні науки

КН-11

Куратор - Левкович Мар’яна Володимирівна  (асистент каф.ІТ)

1 підгупа (КН-11/1)

1. Антоник Андрій Вікторович
2. Буца Андрій Богданович (пл.)
3. Воробель Богдан Ігорович
4. Вороновський Данило-Володимир Юрійович - староста
5. Горун Роман Андрійович (пл.)
6. Іванцік Василина Володимирівна
7. Ісанський Олег Володимирович
8. Кіцера Іванна Миронівна
9. Підставський Віталій Романович
10. Скрекля Максим Володимирович

 

2 підгупа (КН-11/2)

11. Кулик Ростислав Ярославович  (пл.) 
12. Піщулін Максим Володимирович
13. Поворозник Віталій Володимирович
14. Пришляк Олег Васильович
15. Ракович Владислав Віталійович (пл.)
16. Скоробогатько Володимир Святославович
17. Станько Володимир Ігорович (пл.)
18. Шелепетень Іван Васильович
19. Яремкевич Остап Вікторович


КНС-11

Куратор - Крошний Ігор Миколайович (доцент каф.ІТ)

1 підгупа (КНс-11/1)

1. Бабічок Михайло Мирославович (пл.)
2. Віхоть Олег Ярославович (пл.)
3. Волянський Ігор Миколайович (пл.)
4. Галюк Тарас Васильович (пл.)
5. Дідик Павло Юрійович (пл.)
6. Дяків Мар`ян Мирославович
7. Змарко Димитрій Ігорович
8. Каленюк Ігор Володимирович (пл.)
9. Кисіль Богдан Миколайович  - староста
10. Ковба Андрій Миколайович (пл.)
11. Намис Віталій Романович (пл.)


 2 підгрупа (КНс-11/2)

12. Папроцький Роман Мирославович
13. Піманчиков Віктор Володимирович
14. Резуненко Максим Олександрович (пл.)
15. Романюк Андрій Андрійович (пл.)
16. Роюк Володимир Володимирович
17. Салінов Сергій Вікторович (пл.)
18. Сергієнко Сергій Ігорович
19. Ткачук Олексій Андрійович (пл.)
20. Федорак Денис Васильович
21. Цапяк Юрій Васильович
22. Царик Роман Ярославович
23. Ярема Роман Юрійович (пл.)


Спеціальність 126 Інформаційні системи та технології

ІСТ-11

Куратор - Борецька Ірина Богданівна (доцент каф.ІТ)

1 підгупа (ІСТ-11/1)

1. Гой Богдан Андрійович (пл.)
2. Гренджа Ярослав Федорович (пл.)
3. Данилюк Борислав Васильович (пл.)
4. Дедишин Святослав Ігорович (пл.)
5. Денисюк Арсен Сергійович
6. Завацький Ростислав Ярославович (пл.)
7. Загорська Ірина Валеріївна(пл.)
8. Золотар Олег Валерійович
9. Канцір Андрій Миколайович (пл.)

2 підгупа (ІСТ-11/2)

10. Квачук Тетяна Валеріївна (пл.)
11. Кізло Василь Олександрович
12. Милькус Павло Романович
13. Семенюк Юрій Віталійович (пл.)
14. Сенюк Данило Тарасович (пл.)
15. Таланчук Олег Романович (пл.)
16. Швед Володимир Васильович - староста
17. Шикітка Марія Семенівна
18. Яворський Олег Володимирович

____________________________________________________________________________________________

Спеціальність Дизайн,  Спеціалізація "Промисловий дизайн"


Д-11

Куратор - Прокопенко Віктор Леонідович (ст.викл каф. дизайну)

1 підгупа (Д-11/1)

1. Бодачевська Марта Олександрівна
2. Дідик Соломія Тарасівна (пл.)
3. Корольова Вероніка Богданівна (пл.)
4. Марців Марта Вікторівна
5. Оприск Анастасія Миколаївна
6. Репецький Владислав Анатолійович (пл.)


 2 підгупа (Д-11/2) 

7. Романко Вікторія Богданівна (пл.)
8. Сорока Ольга Іванівна
9. Супрун Софія Андріївна (пл.) - староста
10. Цундер Ольга Михайлівна
11. Шевцова Ксенія Сергіївна (пл.)

 

ДС-11

Куратор - Старух Петро Михайлович (ст.викл. каф. дизайну)

1. Алтунян Анастасія Андріївна
2. Гамкало Ілона Романівна
3. Неньчук Ірина Олександрівна
4. Озарків Соломія Святославівна - староста
5. Сорокач Марія Петрівна
6. Трунко Софія Богданівна
7. Федечко Христина Григорівна
8. Харко Христина Олексіївна
9. Хижа Олена Павлівна
10. Яцишин Богдан Романович

 

____________________________________________________________________________________________