Я знаю, що нічого не знаю. Сократ

23.09.2019

Корисна інформація

5 курс

Д-51м

Д-51/1м

1. Артемук Артем Сергійович пл
2. Бенькалович Соломія Ігорівна - староста
3. Бойкович Оксана Володимирівна пл
4. Бондарчук Назарій Сергійович
5. Вінтонів Максим Ігорович
6. Волох Іванна Володимирівна
7. Галась Дмитро Мирославович пл
8. Гладкий Назарій Володимирович пл
9. Гнат Софія Романівна
10. Долінський Мар`ян Михайлович пл
11. Доценко Валентин Ігорович пл
12. Кожухар Владислав Сергійович пл.

Д-51/2м

13. Конечний Павло Леонович пл
14. Костюк Марія Віталіївна пл
15. Кравчук Катерина Михайлівна
16. Кулик Галина Михайлівна пл
17. Мокрій Софія-Андаль Ігорівна
18. Рудий Петро Володимирович пл
19. Сорока Софія Олегівна
20. Сушко Христина Михайлівна
21. Тарасюк Олександра Віталіївна пл
22. Шепель Ганна Андріївна пл
23. Шкварок Олег Тарасович пл

Для дисциплін, які читаються на кафедрі дизайну

Д-51/1м

1. Артемук Артем Сергійович пл
2. Бенькалович Соломія Ігорівна - староста
3. Бойкович Оксана Володимирівна пл
4. Бондарчук Назарій Сергійович
5. Вінтонів Максим Ігорович
6. Волох Іванна Володимирівна
7. Галась Дмитро Мирославович пл
8. Гладкий Назарій Володимирович пл.

Д-51/2м

9. Гнат Софія Романівна
10. Долінський Мар`ян Михайлович пл
11. Доценко Валентин Ігорович пл
12. Кожухар Владислав Сергійович пл.
13. Конечний Павло Леонович пл
14. Костюк Марія Віталіївна пл
15. Кравчук Катерина Михайлівна
16. Кулик Галина Михайлівна пл

Д-51/3м

17. Мокрій Софія-Андаль Ігорівна
18. Рудий Петро Володимирович пл
19. Сорока Софія Олегівна
20. Сушко Христина Михайлівна
21. Тарасюк Олександра Віталіївна пл
22. Шепель Ганна Андріївна пл
23. Шкварок Олег Тарасович пл

 

ТДКМ-51м

1. Власюк Софія Андріївна
2. Дуць Вячеслав Володимирович
3. Мушин Ярослав Богданович
4. Пономарьов Олександр Миколайович
5. Сергєєв Юрій Едуардович
6. Сохар Віталій Петрович
7. Хом`як Наталія Володимирівна - староста
8. Шаповалова Вікторія Олексіївна

 

ТВД-51м

1. Артемовський Василь Володимирович
2. Ващук Вадим Дмитрович пл
3. Гбур Андрій Юрійович
4. Косенчук Андрій Миколайович
5. Кузьмик Іван Іванович
6. Луцко Назар Миколайович
7. Марцінковський Ігор Олегович пл
8. Матвійчук Богдан Васильович пл
9. Печенюк Іван Миколайович - староста
10. Пундор Богдан Іванович
11. Рибчак Тарас Васильович

ТД-51м

1. Баньковський Сергій Михайлович пл
2. Бородій Роман Євгенович пл
3. Бундз Андрій Олегович пл
4. Ващенко Роман Анатолійович пл
5. Вислобіцький Богдан Ярославович
6. Кіндзера Адріан Романович
7. Ковтко Юрій Євгенович пл
8. Копинець Тамара Сергіївна
9. Король Дмитро Васильович
10. Кошик Андрій Богданович - староста

 

11. Кубік Ростислав Володимирович пл
12. Ліщинський Володимир Зіновійович
13. Лукашук Владислав Вячеславович
14. Медвідь Володимир Любомирович пл
15. Михайлишин Святослав Юрійович пл
16. Рибак Тарас Михайлович пл
17. Семенчук Владислав Едуардович пл
18. Ступір Віталій Петрович
19. Фомін Дмитро Олександрович пл
20. Шуркало Артем Володимирович пл

 

КН-51м

1. Антоняк Андрій Ігорович
2. Бутинець Володимир Романович пл
3. Васьків Марко Олегович
4. Волинець Євген Олегович
5. Галькович Василь Андрійович пл
6. Гелеш Мирослав Русланович пл
7. Дель Ріо Альбречет Крістіна Мігелівна
8. Дзюба Денис Борисович
9. Загайко Дмитро Андрійович пл
10. Заник Юрій Васильович
11. Занік Олег Ігорович - староста
12. Зінько Владислав Андрійович пл
13. Кузьмик Андрій Іванович
14. Лисейко Богдан Васильович пл
15. Литвин Ростислав Ігорович
16. Ляшенко Євгеній Андрійович пл.

 

17. М`ягких Руслан Юрійович пл
18. Меглін Андрій Романович пл
19. Могилевич Іван-Тиміш Андрійович пл
20. Мулька Назар Андрійович пл
21. Павлик Тарас Григорович пл
22. Пастернак Володимир Ігорович пл
23. Попик Петро Романович
24. Реган Віталій Анатолійович пл
25. Савечко Тарас Ігорович
26. Свідніцький Тарас Тарасович пл
27. Федотов Юрій Володимирович пл
28. Шиба Роман Михайлович пл
29. Штимпель Дмитро Богданович пл
30. Штокало Назар Юрійович
31. Шумило Владислав Вадимович пл
32. Шумило Павло Тарасович
33. Щекотіхін Віктор Олексійович пл
34. Яворський Андрій Васильович

 

Для дисциплін, які читаються на кафедрі інформаційних технологій

КН-51/1м

1. Антоняк Андрій Ігорович
2. Бутинець Володимир Романович пл
3. Васьків Марко Олегович
4. Волинець Євген Олегович
5. Галькович Василь Андрійович пл
6. Гелеш Мирослав Русланович пл
7. Дель Ріо Альбречет Крістіна Мігелівна
8. Дзюба Денис Борисович
9. Загайко Дмитро Андрійович пл
10. Заник Юрій Васильович
11. Занік Олег Ігорович - староста

 

КН-51/2м

12. Зінько Владислав Андрійович пл
13. Кузьмик Андрій Іванович
14. Лисейко Богдан Васильович пл
15. Литвин Ростислав Ігорович
16. Ляшенко Євгеній Андрійович пл.
17. М`ягких Руслан Юрійович пл
18. Меглін Андрій Романович пл
19. Могилевич Іван-Тиміш Андрійович пл
20. Мулька Назар Андрійович пл
21. Павлик Тарас Григорович пл
22. Пастернак Володимир Ігорович пл.
23. Попик Петро Романович

 

КН-51/3м

24. Реган Віталій Анатолійович пл
25. Савечко Тарас Ігорович
26. Свідніцький Тарас Тарасович пл
27. Федотов Юрій Володимирович пл
28. Шиба Роман Михайлович пл
29. Штимпель Дмитро Богданович пл
30. Штокало Назар Юрійович
31. Шумило Владислав Вадимович пл
32. Шумило Павло Тарасович
33. Щекотіхін Віктор Олексійович пл
34. Яворський Андрій Васильович