Учітеся, брати мої, думайте, читайте. Т. Шевченко

Четвертий студентський конкурс актуального патріотичного мистецтва

«Четвертий студентський конкурс актуального патріотичного мистецтва»

На технологічному факультеті НЛТУ України оголошується «Четвертий студентський конкурс актуального патріотичного мистецтва» присвячений 71-й річниці створення УПА та святу Покрови Пресвятої Богородиці.

Конкурс проводиться в номінаціях: поезія, проза, живопис, графіка, фотографія, скульптура. Тематика творів повинна відповідати тематиці конкурсу. До розгляду приймаються лише авторські твори.

Конкурс відбудеться 15.10.13 р., заявки приймаються з 16.09.13 р.

В заявці вказувати:
П.І.П.;
мобільний номер телефону;
адресу електронної пошти;
навчальний заклад, факультет, групу, курс;
рукописи творів в електронному та паперовому варіантах (для жанрів поезія, проза, авторська пісня).
Роботи в жанрах живопис, графіка, фотографія, скульптура приймаються до розгляду на кафедрі дизайну.

Запрошуються студенти технологічного факультету всіх напрямів підготовки та всі бажаючі студенти НЛТУ України та інших ВНЗ Львова.
Заявки подавати в деканат технологічного факультету за адресою вул. Залізняка 11, корпус №2 (3-й поверх) е-mail: tf_nltu@ukr.net , та на кафедру дизайну НЛТУ України за адресою вул. Коновальця 102.

Контактна адреса: E-mail: tf_nltu@ukr.net

Деканат ТФ