Дуже небагато людей живе сьогоденням. Більшість готується жити пізніше. Дж. Свіфт

14.05.2021

Корисна інформація

Список осіб, які вносяться до бюлетенів для таємного голосування з обрання виборних представників із числа студентів для участі у виборах ректора

ОГОЛОШЕННЯ

 

У вівторок, 20 квітня 2021 року з 9.00 до 15.00 год
в онлайн-режимі відбудуться
ВИБОРИ ПРЕДСТАВНИКІВ ІЗ ЧИСЛА СТУДЕНТІВ
ННІ деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну
для участі у виборах ректора
Державного вищого навчального закладу
“Національний лісотехнічний університет України”

Посилання на Google форму буде надіслано старостам ННІ ДКТД.

 

Список представників, які вносяться у виборчий бюлетень від ННІ ДКТД.

Список осіб,

які вносяться до бюлетенів для таємного голосування з обрання

виборних представників із числа студентів для участі у виборах ректора

Державного вищого навчального закладу

“Національний лісотехнічний університет України”

 

 

Навчально-науковий інститут деревообробних та
комп’ютерних технологій і дизайну

 1

Бачало Ростислава Володимировича

ІСТ-41

2

Бодачевська Марта Олександрівна

Д-31

3

Вороновський Данило-Володимир Юрійович

КН-31

4

Галюк Тарас Васильович

КН-51

5

Гордєєв Ілля Миколайович

ДТ-11

6

Дзюбало Юлія Михайлівна

КН-21

7

Заричнєв Андрій Володимирович

ІСТ-41

8

Китайгородський Максим Ігорович

ТВД-51м

9

Кицак Тарас Михайлович

ІСТ-21

10

Клованич Олексій Євгенович

ДТ-31

11

Колос В’ячеслав Олександрович

КН-11

12

Кузишин Валерія Русланівна

Д-41

13

Куріпко Олег Олексійович

Д-11

14

Майхер Олег Русланович

Д-51м

15

Марець Анастасія Андріївна

КН-21

16

Мартинюк Соломія Ігорівна

КН-21

17

Михалюк Юлія Сергіївна

Д-41

18

Мовчан Вікторія Віталіївна

ТЗНС-21

19

Найда Анастасія Ростиславівна

Д-21

20

Оліярник Максим Андрійович

КН-21

21

Підставський Віталій Романович

КН-31

22

Піщулін Максим Володимирович

КН-31

23

Поліщук Антон Олександрович

ТДКМ-31

24

Рябишев Роман Ілліч

ТДКМС-21

25

Свистун Софія Миколаївна

ДТІ-13

26

Скрекля Максим Володимирович

КН-31

27

Сорока Ольга Іванівна

Д-31

28

Супрун Софія Андріївна

Д-31

29

Тихович Олег Андрійович

ІСТ-11

30

Трухан Дмитро Іванович

ІСТ-21

31

Форнальчик Софія Ігорівна

КН-21

32

Цундер Ольга Михайлівна

Д-31

33

Чуфрид Володимир Васильович

ТДКМ-31м

34

Школенко Владислав Олександрович

ДТ-21

35

Яремкевич Остап Вікторович

КН-31

 

Затверджено на зборах студентів Навчально-наукового інституту деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну (Протокол № 2 від 11 квітня 2021 року). Збори проведено онлайн.

 

Голова виборчої комісії  ННІ ДКТД          Лончук В.А.

              

Секретар виборчої комісії ННІ ДКТД        Свистун С.М.