Учітесь, читайте, чужого навчайтесь й свого не цурайтесь. Т.Г.Шевченко

До уваги магістрів 5 курсу ІДТД. Стажування за кордоном.

До уваги студентів магістерських програм ННІ ДТД!

Оголошується конкурс заявок на стажування в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) в рамках проекту “Involvement of the civil society for sustainable forest management - supporting democracy through the facilitation of an interdisciplinary discourse and new ways of cooperation and exchange promoting transparency”. Проект здійснюється Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде спільно з НЛТУ України.

Тривалість стажування: 1 місяць, початок 21.03.2016 р.

У рамках стажування передбачено:

Опанування навчального курсу "Projeсt-Based Conservation and Land-Use Change", 21.03.2016-08.04.2016;

Дослідження методів та інструментів залучення громадянського суспільства в Німеччині та Україні до участі в управлінні природними об’єктами.

У конкурсі можуть взяти участь студенти магістранти ІДТД 5-х курсів.

Критерії відбору кандидатів:

Рівень володіння англійською мовою (upper-intermediate);

Успішність навчання;

Зв’язок теми проекту з тематикою студентських досліджень або подальшою діяльністю.

Заявки приймаються в електронній формі до 25.01.2016 на електронну адресу idtd@nltu.edu.ua

Для подання заявки необхідно:

Надіслати електронний лист на адресу дирекції в якому вказати, ім’я (англійською мовою, як у закордонному паспорті), академічна група, назва теми стажування;

Підготувати презентацію англійською мовою (до 5 хв) за темою стажування та представити її перед комісією (дата представлення презентацій буде оголошена дирекцією згодом).

Дирекція ННІ ДТД