Дивуєшся дорогоцінності мови нашої: в ній що не звук, то подарунок, все крупно, зернисто, як самі перла. М. Гоголь

"Шостий студентський конкурс актуального патріотичного мистецтва"

20 жовтня 2015 року о 16.20 год. в конференц-залі Національного лісотехнічного університету України відбудеться "Шостий студентський конкурс актуального патріотичного мистецтва" до Дня св. Покрови та 73-річниці заснування УПА.

У програмі:

• Презентація теметичних творчих робіт студентки-магістра НЛТУ України Анни Демянчук із серії "При мені стій" з метою збору коштів на лікування пораненого бійця АТО;
  • Презентація студентських конкурсних робіт;
  • Презентація збірки патріотичної поезії "Відлуння свинцевих громовиць";
  • Виступ лідера музичного гурту "Широкий лан", волонтера Святослава Бойко з акустичною програмою.

Конкурсні роботи прийматимуться на кафедрі дизайну НЛТУ України до 16 жовтня. (Для інформації щодо подачі робіт на конкурс звертатись за телефоном 0632307320 Мазур Оксана Михайлівна).

За детальною інформацією звертатись до координатора конкурсу Демянчук Анни за телефоном 0631242066.

На конкурс приймаються:

• патріотична поезія;
  • тематична графіка та живопис;
  • авторська патріотична пісня.

Студентський конкурс актуального патріотичного мистецтва став для університету традиційним та обєднує однодумців.