Мова - духовне багатство народу. Василь Сухомлинський

Презентація Програми імені Фулбрайта

У п’ятницю, 20 березня о 12.15 год. в ауд. 41 адміністративного корпусу
відбудеться презентація програми імені Фулбрайта
для студентів, аспірантів та викладачів.

Програма імені Фулбрайта оголошує наступні конкурси:

FulbrightGraduateStudentProgram: навчання в університетах Сполучених Штатів Америки від одного до двох років для здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники українських вищих навчальних закладів, аспіранти.

FulbrightFacultyDevelopmentProgram:проведення дослідження в університетах США упродовж 6-9 місяців. Кандидати на участь у програмі: викладачі і дослідники віком до 40 років, з дворічним професійним досвідом, які ще не мають наукового ступеня, та молоді кандидати наук (не пізніше 3-х років після захисту).

FulbrightScholarProgram:проведення досліджень в університетах США на період від чотирьох до дев’яти місяців. У програмі можуть взяти участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники з п’ятирічним досвідом без наукового ступеня та аспіранти або здобувачі, які отримають науковий ступінь до вересня 2014 року.

(www.fulbright.org.ua)