Для вченої й освіченої людини жити — значить мислити. Цицерон

Форум «Лісотехнічна освіта і кар’єра»

18-19 березня 2015 р. у Національному лісотехнічному університеті України (м. Львів) відбудеться форум «Лісотехнічна освіта і кар’єра» за участю Державного агентства лісових ресурсів України, керівних органів галузевих асоціацій і роботодавців лісової, деревообробної та меблевої галузей України, зокрема, Асоціації меблевих та деревообробних підприємств України «Меблідеревпром», Української асоціації меблевиків, Української асоціації деревообробного обладнання, підприємств Держлісагентства та інших лісогосподарських підприємств, інших роботодавців і представників бізнесу, територіальних органів міністерств та інших центральних органів влади.

Мета форуму – пошук нових форм співпраці освіти, науки і бізнесу у сфері підготовки фахівців і шляхи забезпечення інноваційного розвитку галузі. У рамках форуму планується проведення відкритого спільного засідання Вченої ради НЛТУ України та Ярмарку кар’єри.

До участі у форумі запрошуються зацікавлені підприємства, установи і організації.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Якість підготовки фахівців значною мірою залежить від інтегрування вищої освіти, науки та бізнесу.

Особливо великого значення у цьому процесі набуває практичне навчання студентів в умовах реального виробництва.

Національний лісотехнічний університет України
запрошує Вас взяти участь у форумі
«Лісотехнічна освіта і кар’єра»,
який відбудеться за адресою:
м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 105, корп.1.

Під час форуму буде проведено «Ярмарок кар’єри» і спільне засідання Вченої ради Національного лісотехнічного університету України та керівних органів галузевих асоціацій і роботодавців лісової, деревообробної та меблевої галузей України, зокрема:

Асоціації меблевих та деревообробних підприємств України «Меблідеревпром»;
Української асоціації меблевиків;
Української асоціації деревообробного обладнання;
Державного агентства лісових ресурсів України;
• підприємств Держлісагентства та інших лісогосподарських підприємств;
• територіальних органів міністерств та інших центральних органів влади.

До участі в засіданні запрошуємо представників бізнесу в галузі лісозаготівель, деревообробки, меблярства, галузевого маркетингу, логістики та інших зацікавлених осіб.

ПРОГРАМА РОБОТИ

Місце проведення – вул. Генерала Чупринки, 105, корп. №1

18 березня 2015 р.

10.00-10.30 Реєстрація  (корп. № 1, конференц-зал)

10.30-11.00 Зустріч учасників, уточнення програми роботи (корп. № 1, конференц-зал)

11.00-13.00 Спільне засідання Вченої ради НЛТУ України та представників галузевих асоціацій і роботодавців:

? розгляд та прийняття “Концепції співпраці освіти та виробництва в питаннях підготовки фахівців для галузевих потреб”;
? утворення відповідно до Закону України “Про вищу освіту” дорадчого органу НЛТУ України “Ради роботодавців НЛТУ України”;
? рекомендування кандидатур до складу Наглядової ради НЛТУ України;
? підготовка спільної делегації та Дня України на виставці деревообробного обладнання «ЛІГНА» в Ганновері 12-15 травня 2015 року.

13.00-14.00 Обідня перерва (кафе “Верховина”)

14.00-18.00 «Ярмарок кар’єри»:

? інформація представників галузевих асоціацій і роботодавців про особливості функціонування виробничих підприємств, їх діяльність, кадрове забезпечення, умови праці; популяризація продукції, товарів, робіт і послуг вітчизняних виробників (корп.1, конференц-зал);
? виступи представників підприємств перед студентами випускових курсів, знайомство, індивідуальна співбесіда, консультація фахівців з професійного відбору, перевірка роботодавцями готовності студентів до роботи на конкретному підприємстві шляхом проведення міні-вікторини, тестування (корп. № 1: ауд. А – ННІ ЛСПГ; ауд. Б – ННІ ІМАКІТ; ауд. В – ННІ ДТД; ауд. 106 – ННІ ЕЕМ);
? укладання угод про працевлаштування, організація екскурсій на підприємства (за бажанням роботодавців).

18.00 Оглядова екскурсія містом

19 березня 2015 р.

9.00-13.00 Укладання угод про працевлаштування, від’їзд учасників “Ярмарку кар’єри”

Участь у форумі безкоштовна.  Розміщення учасників в м. Львові – за власні кошти.

Заявки на участь просимо подавати електронною поштою, телефоном або факсом на адресу:

• факс: (032) 237-89-05
• електронна пошта: nltu_losk@ukr.net
• телефон: (032) 239-27-09

Поштова адреса: НЛТУ України, 79057, м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 103.

Контактні особи:

з питань стратегічної співпраці - проректор НЛТУ з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв’язків Пристая Олексій Дмитрович, тел. 067 312 08 94;
• з питань участі у виставці «ЛІГНА» - Василь Масюк, тел. 093 323 90 00;
• з організаційних питань – Кобзев Микола Володимирович, тел. 096 073 56 53.

ПРОПОЗИЦІЯ щодо співпраці у сфері підготовки фахівців

Програма форуму «Лісотехнічна освіта і кар’єра»

«Ярмарок кар’єри»