Хто не любить своє? рiдно? мови, солодких святих звукiв свого дитинства, не заслуговує на iм'я людини. Й. Г. Гердер

«Стипендіальна програма «Завтра.UA»

Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» в рамках реалізації благодійної програми: «Стипендіальна програма «Завтра.UA» проводить відкритий конкурс для добору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів (ВНЗ) України .

В конкурсі можуть брати участь студенти 3–6 курсів денної форми навчання, громадяни України, які навчаються у ВНЗ – партнерах Програми.

Прийом та реєстрація документів 20 жовтня – 30 листопада 2014 року.

Деталі на сайті «Завтра.UA»

Уповноважений представник НЛТУ України з контактів із Стипендіальною програмою "Завтра.ua"

Вицега Руслан Романович - доцент кафедри лісової таксації та лісовпорядкування, заступник голови Ради молодих вчених

м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 103, корпус 6, каб. 54, тел. (032) 239 27 46