Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від нього свої світильники. Т. Фуллер

V студентський конкурс актуального патріотичного мистецтва

«П’ятий студентський конкурс актуального патріотичного мистецтва»

В інституті деревооброблювальних технологій та дизайну НЛТУ України оголошується «П’ятий студентський конкурс актуального патріотичного мистецтва» присвячений 72-й річниці створення УПА та святу Покрови Пресвятої Богородиці.

Конкурс проводиться в номінаціях: поезія, проза, живопис, графіка, фотографія, скульптура. Тематика творів повинна відповідати тематиці конкурсу. До розгляду приймаються лише авторські твори.

Конкурс відбудеться 16.10.14 р., заявки приймаються до 10.10.14 р.

В заявці вказувати:

П.І.П.;

мобільний номер телефону;

адресу електронної пошти;

навчальний заклад, факультет, групу, курс;

рукописи творів в електронному та паперовому варіантах (для жанрів поезія, проза, авторська пісня).

Роботи в жанрах живопис, графіка, фотографія, скульптура приймаються до розгляду на кафедрі дизайну.

Запрошуються студенти ІДТД всіх напрямів підготовки та всі бажаючі студенти НЛТУ України та інших ВНЗ Львова.

Заявки подавати в деканат технологічного факультету за адресою вул. Залізняка 11, корпус №2 (3-й поверх) е-mail: tf_nltu@ukr.net , та на кафедру дизайну НЛТУ України за адресою вул. Коновальця 102.

контактні телефони організаторів:

0631242066 Аня