Хто не любить своє? рiдно? мови, солодких святих звукiв свого дитинства, не заслуговує на iм'я людини. Й. Г. Гердер

26.07.2021

Корисна інформація

ІХ фестиваль дизайну ??dz Design Festival

З 8 по 18 жовтня 2015 року в польському місті Лодзь проходив черговий, дев’ятий, фестиваль дизайну ?ódz Design Festival. Як і минулого року, делегація кафедри дизайну під керівництвом доцента Ростислава Купчика на запрошення організаторів відвідала цей фестиваль з метою наведення цікавих і корисних контактів та ознайомлення з новими тенденціями і підходами в дизайні меблів, середовища та предметному дизайні. 

Цього року особливо цікавою і почесною для кафедри дизайну була участь студентки - магістрантки Ірини Білоган (Д-61м) в експозиції міжнародного проекту від групи Obserwatorium «Об'єкти, натхненні природою». Ця група з 10-ти осіб була відібрана в Україні на конкурсній основі серед студентів-дизайнерів Києва, Харкова, Одеси і Львова. Завданням учасників групи під керівництвом дизайнерів студії MALAFOR (Агата Кулик-Поморска та Павло Поморскі) було створення практичних ужиткових об’єктів для спостереження за природою та вирішення різних екологічних проблем. Докладніше про даний воркшоп, який відбувався з 6 по 12 липня 2015 р. біля Ґданська можна ознайомитись у ФІЛЬМІ. Спільний проект було організовано міністерством культури Польщі  в рамках програми сприяння польському дизайну у світі.

В рамках триденної поїздки студенти відвідали виставки та покази, які відбувалися в різноманітних виставкових центрах Лодзі, взяли участь в цікавих семінарах, презентаціях на фестивалі дизайну, ознайомилися з історико-архітектурними пам’ятками міста та відвідали музей сучасного мистецтва. Підготував Ростислав Купчик