Мова – то цілюще народне джерело, і хто не припаде до нього вустами, той сам всихає від спраги. В.Сухомлинський

29.05.2017

Корисна інформація

Бакалаври

Увага! Укладання договорів та оплата за навчання буде здійснюватися на установчій сесії.
12-17 вересня 2016 р. - для групи ДТз-11, КНз-11
19-26 вересня 2016 р. - для груп ДТСз-11,12, ТДКМСз-11, КНСз-11.


ДТз-11
1 Галіцький Олександр Михайлович пл.
2 Зборівець Роман Іванович пл.
3 Мазурик Іван Олегович- староста
4 Маневський Денис Вікторович пл.
5 Мрицак Степан Олегович пл.
6 Наливайко Михайло Іванович
7 Недужак Павло Тарасович пл.
8 Оніщук Ярослав Степанович пл.

КНз-11
1 Городечний Володимир Володимирович - староста
2 Доскочинський Андрій Ігорович
3 Дощак Володимир Володимирович
4 Мрочко Іван Іванович

ДТСз-11 (Львів)
1. Антонюк Андрій Вікторович пл.
2. Берекета Григорій Анатолійович пл.
3. Бойчук Назар Васильович пл.
4. Бондар Євгеній Володимирович пл.
5. Дацко Антон-Степан Зіновійович пл.
6. Долганчик Максим-Сергій Романович пл.
7. Ільницький Василь Миколайович пл.
8. Ільчук Сергій Володимирович пл.
9. Коник Арсен Віталійович пл.
10. Ледахівський Роман Васильович пл.
11. Малай Дмитро Романович пл.
12. Мандрук Петро Анатолійович пл.
13. Мацишин Іван Васильович - староста
14. Мельник Назарій Іванович пл.
15. Михайлів Володимир Володимирович пл.
16. Павлик Сергій Васильович пл.
17. Пеляк Андрій Вікторович пл.
18. Савич Анатолій Олександрович пл.
19. Сенюк Віталій Олегович пл.
20. Собко Назарій Віталійович
21. Сорокопуд Владислав Сергійович пл.
22. Танчак Мар`ян Миронович пл.
23. Тимчук Андрій Юрійович пл.
24. Трунко Ростислав Богданович пл.
25. Чіх Мар`ян Васильович

ДТСз-12 (Хуст)
1. Бугайов Василь Васильович - староста
2. Дякун Сергій Михайлович пл.
3. Макаров Олександр Федорович пл.
4. Поляк Олександр Карлович
5. Резюк Ярослав Володимирович пл.
6. Супрун Анатолій Михайлович пл.
7. Цьока Василь Васильович пл.

ТДКМСз-11
1. Антонюк Оксана Ігорівна
2. Галатюк Марія Андріївна
3. Мельник Оксана Петрівна - староста
4. Майструк Зоряна Миколаївна пл.

КНСз-11
1. Адамчук Руслан Степанович пл.
2. Барнінець Св`ятослав Михайлович пл.
3. Габер Михайло Михайлович
4. Гаранюк Олександр Богданович пл.
5. Горчинський Михайло Ярославович
6. Грицюшко Іван Ігорович пл.
7. Грушка Богдан Ярославович
8. Заблоцький Назар Любомирович пл.
9. Камінська Віра Володимирівна пл.
10. Кіячик Богдан Любомирович пл.
11. Ковальчук Галина Андріївна - староста
12. Ковальчук Маркіян Іванович пл.
13. Луковський Назар Богданович пл.
14. Яремцьо Юрій Зореславович пл.