Хто не любить своє? рiдно? мови, солодких святих звукiв свого дитинства, не заслуговує на iм'я людини. Й. Г. Гердер

27.09.2021

До уваги студентів 1 курсу

Для кращого інформування про новини та події, які відбуваються в університеті та інституті пропонуємо підписатися на Telegram канал ННІ ДКТД  за посиланням  https://t.me/idtd_nltu .

Телефон Дирекції ІДКТД - 0687085144 (Viber),   (032) 238-44-96.

УВАГА! Інформація буде постійно доповнюватися та оновлюватися.
Оновлено 23.08.21 р.

НАВЧАННЯ.

Початок навчання для студентів 1 курсу у середу 30 серпня 2021 року (непарний, за чисельником).
- Накази зарахування на навчання
Списки груп
- Наставники груп
Розклад занять.
Графік навчання.

Контрактникам. Студентам зарахованим на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб необхідно у дирекції інституту (вул.Залізняка, 11, к.93, 3 поверх) укласти контракт та проплатити за навчання (копії квитанцій подати у дирекцію ІДКТД).
Оплата здійснюється посеместрово. Дозволяється при укладанні додаткової угоди здійснювати оплату за семестр частинами.
!!! Зверніть увагу при оплаті за навчання потрібно вказувати прізвище батьків на кого укладена угода, а у призначенні платежу прізвище студента та групу. Батьки мають право отримати податкову знижку за навчання студента.
Контракти можна буде укладати з 16 серпня у дирекції інституту (вул.Залізняка, 11, 3 пов., к. 93)
Вартість навчання.

СТИПЕНДІЯ.

Студенти зараховані на ДЕРЖБЮДЖЕТ мають право на отримання стипендії.

Види стипендії: АКАДЕМІЧНА (за рейтингом) та СОЦІАЛЬНА (окремим категоріям).

Призначення академічної стипендії для студентів 1 курсу на 1 семестр формується на підставі рейтинугу вступників за кожною спеціальністю окремо. Загальний ліміт стипендіатів, яким  буде призначатися академічна стипендія встановлюється у діапазоні від 40 до 45 відсотків від фактичної кількості студентів денної форми навчання, які навчаються за державним замовленням.

Для отримання соціальної стипендії просимо ознайомитися з переліком громадян, які мають право на призначення соціальної стипендії, та відповідних документів, що надають таке право. Роз`яснення для призначення соціальної стипендії студентам, які навчаються на денній формі державного замовлення.

ГУРТОЖИТОК
.

Поселення 1 курсу у гуртожиток з 25 серпня (бажано з 26 серпня). Студентів інституту поселяємо у гуртожиток №4 (вул.Природна, 10).
Для поселення потрібно мати:
1. Медогляд (гуртожиток №3, вул. Природна, 8, медпункт) при собі мати медичну довідку 086-о (з відміткою про флюрографію) та довідку від сімейного лікаря про відсутність контакту з хворими на Covid-19.
2. Квитанцію про оплату за 1 семестр (3120 грн).
3. Фото 3х4 - 2 шт.
4. Конверт зі зворотньою адресою - 1 шт.

Для проживання в гуртожитку, потрібно знятися з військового обліку (для хлопців) та реєстрації (на підставі Повідомлення про зарахування на навчання, яке буде відправлено Укрпоштою після зарахування на навчання 12 серпня).

Студентам, які не встигнуть знятися з обліку, буде надана можливість протягом місяця це зробити.

При поселенні в гуртожиток у медпункті потрібно пред'явити:
- Медичну довідку за формою 086-о.
- Флюрографію (зроблену не пізніше 12 місяців тому).   Якщо флюрографії немає, то лікар направляє у місцеву поліклініку для проходження.

Оплата за гуртожиток (у квитанції обов`язково вказувати гуртожиток, групу, кімнату проживання)

Національний лісотехнічний університет України
Розрахунковий рахунок
UA 4882 0172 0313 2210 0320 2002 786
Державна казначейська служба України, м.Київ, МФО 820172, ЄДРПО 02070996

Список студентів 1 курсу поселених у гуртожиток №4

Детальніше про поселення...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ДОВІДКА ПРО НАВЧАННЯ замовляється через
Viber Дирекції ІДТД (+380687085144),
при поданні таких даних:

------------------------------
Довідка про місце навчання.
Прізвище, ім`я, по-батькові_____
Група_____
Для пред`явлення (куди) _____(школа, соцзабез...)__
-------------------------------

Виготовлена довідка забирається персонально у вівторок або четвер з 14.00 год. в дирекції ІДКТД  (вул.Залізняка,11, к.93 (3 пов).