Хто не любить своє? рiдно? мови, солодких святих звукiв свого дитинства, не заслуговує на iм'я людини. Й. Г. Гердер

Олімпіада "Деревообробні та меблеві технології"

З метою популяризації спеціальності «Деревообробні та меблеві технології», стимулювання творчого самовдосконалення і реалізації здібностей талановитих студентів, підвищення зацікавлення до поглибленого вивчення фахових дисциплін, а також залучення обдарованої молоді на навчання в НЛТУ України для здобуття освітнього ступеня бакалавра, запрошуємо випускників коледжів взяти участь в олімпіаді зі спеціальності «Деревообробні та меблеві технології»

що відбудеться в НЛТУ України 16-17 травня 2019р.

Завдання олімпіади будуть побудовані на основі таких дисциплін: технологія лісопиляльно-деревообробних виробництв; технологія сушіння та захисту деревини; технологія виробів з деревини; технологія столярних виробів та технологія захисно-декоративних покриттів.

ПРОГРАМА ОЛІМПІАДИ