Учітеся, брати мої, думайте, читайте. Т. Шевченко

Реєстрація на стипендіальну програму «Завтра.UA»

17 жовтня 2018 року розпочалася реєстрація на стипендіальну програму «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Це загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді покликана сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін.

До участі запрошуються всі студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів

Прийом заявок на участь у конкурсі відкрито на сайті програми zavtra.in.ua з 17 жовтня до 30 листопада 2018 року.

Презентація програми відбудеться у четвер, 25 жовтня, о 12.30 год. в ауд.34 навчального корпусу №6 (м. Львів, вул. Природна, 19, 3 поверх).

Представником програми у НЛТУ України є доцент кафедри лісової таксації та лісовпорядкування Руслан Вицега.

Про стипендіальну програму «Завтра.UA»

Наукові напрямки

Умови проведення конкурсу