Хто не любить своє? рiдно? мови, солодких святих звукiв свого дитинства, не заслуговує на iм'я людини. Й. Г. Гердер

До уваги студентів 1 та 5 курсів заочної форми навчання

Дирекція ННІ ДТД інформує!

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Студенти з числа зарахованих у 2018 році на заочну форму навчання (див. Списки Груп) в обов`язковому порядку повинні з`явитись на настановчу сесію (1 жовтня 2018 року).

Графіки сесій, списки груп та інша корисна інформація постійно оновлюватиметься на сайті Навчально-наукового інституту деревооброблювальних технологій і дизайну www.idtd.nltu.edu.ua (вкладка >>> Заочна Форма Навчання).

Укладання договорів студентами заочної форми, які навчатимуться за кошти фізичних та юридичних осіб проходитиме в перший день настановчої сесії !

Для укладання договору з собою потрібно мати: паспорт громадянина України; ідентифікаційний номер та пам`ятати домашню адресу :)