Для вченої й освіченої людини жити — значить мислити. Цицерон

Результати ІІ туру всеукраїнської олімпіади з хімії.

16-18 травня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за блоком природничо-наукової (фундаментальної) підготовки з дисципліни «Хімія» для спеціальностей технологічних, інженерно-будівельних, транспортних, екологічних, медичних, аграрних, ветеринарних вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації на базі Національного університету біоресурсів та природокористування України, м. Київ.

В олімпіаді взяли участь 62 учасники з 26 провідних вишів України. Олімпіада складалася з теоретичного та експериментального турів.

Національний лісотехнічний університет України в секції «Загальна хімія» для технологічних спеціальностей достойно представила студентка групи ХТ-21 Хом’як Наталя (керівник доц. Федина М.Ф.) яка увійшла в десятку кращих, посівши сьоме місце серед 28 учасників даної секції.

Теоретичний тур

Експериментальний тур

З інформацією про олімпіаду можна також ознайомитись на сайті НУБіП .