Дивуєшся дорогоцінності мови нашої: в ній що не звук, то подарунок, все крупно, зернисто, як самі перла. М. Гоголь

16 листопада - перегляд фільму Єжи Гофмана "Україна - становлення нації"

16 листопада 2016 року о 16.20 год. в конференц-залі НЛТУ України відбудеться перегляд фільму Єжи Гофмана “Україна: становлення нації.

Ініціатором заходу є Кафедра іноземних мов і кафедра історії України, політології та права.

Метою створення кінокартини є висвітлення історії України крізь призму історичних реалій, пізнання правди у контексті самовизначення нації.

У кінофільмі представлена історія України від Хрещення Русі і до сьогодення.

Консультантами у створенні документального фільму були провідні українські історики Наталія Яковенко (м. Київ) та Ярослав Грицак (м. Львів). У стрічці використано історично достовірні відео- та аудіо-матеріали, архівні документи.

Вступне слово виголосить доцент кафедри історії України, політології та права Іваник Микола Михайлович.

Запрошуємо усіх студентів та викладачів приєднатися до перегляду фільму !