Учітеся, брати мої, думайте, читайте. Т. Шевченко

63-ї студентська науково-технічна конференція

16-18 травня 2011 р.
на технологічному факультеті НЛТУ України
за результатами науково-дослідної роботи студентів
в рамках Міжнародної науково-практичної конференції
для молодих вчених та студентів
«Стан та перспективи розвитку технології деревообробки»
буде проводитись
63-я студентська науково-технічна конференція.

На технологічному факультеті працює 2 секції: „Технологія деревообробки” та „Дизайн”.

В рамках секції: „Технологія деревообробки” працюватимуть підсекції:
• Технології деревообробки і захисту деревини та технології виробів з деревини
   (кафедри ТД і ЗД та ТВД);
• Технології деревинних композиційних матеріалів, целюлози і паперу  (кафедра ТДКМ);
• Безпеки життєдіяльності і охорони довкілля (кафедра БЖД);
• Обчислювальної техніки і моделювання технологічних процесів (кафедра ОТ і МТП);
• Фізики (кафедра Фізики);
• Хімії (кафедра Хімії).

В рамках секції: „Дизайн” працюватимуть підсекції:
• Історія, теорія дизайну і мистецтва;
• Дизайн середовища;
• Промисловий дизайн;
• Графічний дизайн.

Підсекції працюватимуть 16 травня 2011р. з 10.20 на відповідних кафедрах технологічного факультету.

Пленарне засідання секції: „Технологія деревообробки” відбудеться в рамках Міжнародної науково-практичної конференції для молодих вчених та студентів «Стан та перспективи розвитку технології деревообробки» 17 травня 2011 р. о 10.30 в корп. 2 ауд. 20, вул. Залізняка, 11.

Підсумкове пленарне засідання 63-ї науково-технічної студентської конференції НЛТУ України і нагородження переможців відбудеться 18 травня о 14.00 в корп. №1 по вул. ген. Чупринки, 105.

Оргкомітет