Освіта — скарб; праця — ключ до нього. П. Буаст

26.07.2021

Корисна інформація

Міжнародний познанський ярмарок делегації викладачів і студентів кафедри дизайну

5-7 березня 2013р. відбулася поїздка на Міжнародний познанський ярмарок делегації викладачів і студентів кафедри дизайну технологічного факультету під керівництвом доц. Купчика Р.М.

 

Міжнародний Познанський Ярмарок є беззаперечним лідером виставочного бізнесу в Східній Європі. Організовуючи понад 40 міжнародних спеціалізованих виставок, протягом року МПЯ приймає кільканадцять тисяч експонентів та кількасот тисяч відвідувачів. Загальна виставкова площа 110 000 квадратних метрів організована і сучасно оснащена в 12-ти павільйонах.
В звітній період відбувалися три форуми:
• TARGI MEBLE POLSKA 2013 – займала площу 6 павільйонів.
• АRENA DESIGN 2013 – 1 павільйон
• HOME DECOR 2013 – 1 павільйон

 

 

 

 

 

 


Виставка демонструвала досягнення ведучих представників меблевої промисловості Польщі та ще 10-ти країн і деякі невеликі експериментальні інноваційні виробництва.
Особливий інтерес представляв павільйон дизайну, де були представлені дизайнерські розробки як великих фірм, так і окремих дизайнерів, в напрямку дизайну меблів, промислового дизайну і дизайну середовища.
Окремим явищем була експозиція більше ніж 20-ти дизайнерських шкіл та відділів різних навчальних закладів Польщі. Відбувся обмін інформацією, контактними даними та намірами про подальшу співпрацю між членами делегації та представниками цих закладів. Велика площа була відведена під експозицію і дипломних проектів різних рівнів, пошукових макетів, готових виробів і експериментальних форм.
Також представники делегації нашого факультету взяли участь в цікавих семінарах, презентація та зустрічах, які практично безперервно відбувалися у всі дні виставки.
Це вже не перша подібна поїздка, і є намір керівництва факультету зробити їх регулярними. Адже обмін інформації та досвіду на такому високому рівні є безцінним у справі підвищення як професійних навиків студентів, так і покращення навчального процесу в цілому.
За період проведення форуму його відвідало більше ніж 15 000 осіб. І дуже приємно що серед них було і 18 представників НЛТУ України.

 


P.S. Для повноти використання часу свого перебування в Польщі учасники поїздки взяли участь в екскурсії з екскурсоводом по історичній частині Познані та організували прогулянку вечірнім Вроцлавом.