Учітеся, брати мої, думайте, читайте. Т. Шевченко

26.07.2021

Корисна інформація

Третій студентський конкурс актуального патріотичного мистецтва

На технологічному факультеті НЛТУ України відбувся «Третій студентський конкурс актуального патріотичного мистецтва» присвячений 70-тій річниці створення УПА. Свої роботи представили тридцять учасників – студенти нашого навчального закладу та гості з НУ «Львівська Політехніка», ЛАМ, ЛДУВС, ЛГУФК. Основу конкурсу становили роботи вихованців Володимира Федоровича Прусака – студентів кафедри дизайну НЛТУ України, проте технологи, лісогосподарі та механіки теж не оминули конкурс увагою.
Учасників конкурсу прийшли привітати та підтримати проректор нашого навчального закладу Орест Петрович Тушницький, депутат ЛМР Андрій Карбованик, головний редактор інформаційно-аналітичного журналу «Ідея і Чин» Ігор Подоляк, підполковник тактичної авіації Олександр Кухарук та представники ГО «Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять» та професорсько-викладацький склад університету.

  До організації конкурсу активно долучились викладачі: Володимир Прусак, Юрій Прусак, Ярослав Мацишин, Богдан Магура та Сергій Копій.
Офіційну частину конкурсу відкривали його засновники Юрій Дадак та Оксана Мазур, які закликали студентів бути вірними національній ідеї та шанувати пам'ять справжніх героїв України, не зраджувати істинним духовним цінностям і  пам’ятати про велике покликання Української Нації.

Зал, у якому проводився конкурс, був заповнений вщерть.
Незважаючи на пізній час, а конкурс тривав понад дві години, гості, викладачі та студенти не розходились. Звучали патріотичні авторські вірші та пісні, були представлені графічні твори на патріотичну тематику.

  По закінченню конкурсної програми всі учасники були нагороджені пам’ятними грамотами, а також подарунками від організаторів та гостей конкурсу.
Оргкомітет висловлює щиру подяку всім конкурсантам, гостям, викладачам та студентам, які прийняли участь в конкурсі та людям, які долучились до його підготовки і організації: Гайдуку Ігору Григоровичу - голові студентського профкому НЛТУ України, Митрогану Андрію Миколайовичу -  директору оркестру Львівської обласної філармонії, Мірці Михайлу Ярославовичу -  заступнику голови ГО «Завжди вірні» та хлопцям з ГО «Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять».

Висловлюємо сподівання, що наступний конкурс відбудеться в такій самій теплій та дружній атмосфері і буде ще масштабнішим.