Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від нього свої світильники. Т. Фуллер

24.09.2017

Корисна інформація

"Весна лісотехніки 2016" - ІДТД переможці

18 травня 2016 року у палаці культури ім. Г. Хоткевича відбувся 

фестиваль студентської творчості “Весна  Лісотехніки 2016”. 

Cтуденти інституту деревооброблювальних технологій та дизайну 
здобули 
1 місце 


Театральний номер «Самокат часу» - Заїка Я. В.(ст. гр. ДТ-41), Паук О.І.(ст. гр. КН-31), Кравчук К.М.(ст. гр. Д-12), Дель Ріо Альбречет  К. М.(ст. гр. КН-11), Хорупанський Д.О.(ст. гр. КН-21), Шапавалова В.О.(ст. гр.ХТ-11), Томашевський А. О., Заяць Я. І.(ст. гр. ТВД-51с), Варварчук А.В.(ст. гр. ДТ-31),Лепкий Б.М.(ст. гр. ХТ-11),Торищак О.І.(ст. гр.ХТ-11), Кубрушко Є.В.(ст. гр.ДТ-11), Васільєв А.(ст. гр.ХТ-31), Поліщук А.О.(ст. гр. ІТП-51с),Хомин М.Т(ст. гр. КНс-11),Саракула В. В.(ст. гр.КН-31), Самотій Х. Ю.(ст. гр. ІТП-51с), Воронович С. В.(ст. гр. ДТ-31),Бучин С. М.(ст. гр. ДТ-41), Бішко Т. Г (ст. гр. КН-31).




















Танець «Дикий захід» - Томашевський А. О., Вовк А. Б.(ст. гр. Д-31), Дель Ріо Альбречет  К. М.(ст. гр. КН-11), Хорупанський Д.О.(ст. гр. КН-21), Шапавалова В.О.(ст. гр.ХТ-11), Лисишин М.(ст. гр. Д-31). 


Фрістайл «Звуки природи» - Томашевський А. О.,Кравчук К.М.(ст. гр. Д-12),Шапавалова В.О.(ст. гр.ХТ-11),Заяць Я. І.(ст. гр. ТВД-51с),Бішко Т. Г (ст. гр. КН-31), Паук О.І.(ст. гр. КН-31). 




Вокальний номер «Ти моя» - Поліщук А.О.(ст. гр. ІТП-51с). 


Вокально-інструментальний ансамбль «Тюремний Рок»
- Томашевський А. О., Кравчук К.М.(ст. гр. Д-12), Заяць Я. І.(ст. гр. ТВД-51с), Бішко Т. Г (ст. гр. КН-31).

 

Відео «Парашутисти» - Бішко Т. Г (ст. гр. КН-31), Заїка Я. В.(ст. гр. ДТ-41). https://www.youtube.com/watch?v=9cKNY29oXO4

 

Команда ІДТД отримала Гран-прі - вітаємо переможців!!!

 

Учасники фестивалю:

1.Заїка Ярослав Володимирович ДТ-41
2.Паук Олена Ігорівна КН-31
3.Бучин Сергій Михайлович ДТ-41
4.Воронович Сергій Вячеславович ДТ-31
5.Саракула Володимир Володимирович КН-31
6.Бішко Тарас Григорович КН-31
7.Гавришев Михайло Сергійович КН-21
8.Заяць Святослав Ігорович ДТс-41
9. Хорупанський Денис Олександрович КН-21
10. Поліщук Артем ІТП-51
11. Шаповалова Вікторія Олексіївна, ХТ-11
12. Подолюх Максим Михайлович КНс-11
13.Дель Ріо Альбречет Крістіна Мігелівна КН-11
14.Сьомін Роман Олегович  КНс-11
15.Торищак Олег Ігорович ХТ-11
16.Лепкий Богдан Миколайович ХТ-11
17.Сташків Уляна Василівна КН-11
18.Варварчук Андрій Володимирович ДТ-31
19.Самотій Христина Юріївна  ІТП-51
20.Хомин Максим Тарасович КНс – 11
21.Байдалка Наталя Володимирівна КН-11
23. Кубрушко Євгеній Васильович ДТ-11
24. Кравчук Катерина Михайлівна  Д-12
25. Васільєв А.( ст. гр.ХТ-31)