Хто не любить своє? рiдно? мови, солодких святих звукiв свого дитинства, не заслуговує на iм'я людини. Й. Г. Гердер

26.07.2021

Корисна інформація

Екскурсія у Мукачеве

17 квітня 2015 року відбулася поїздка-екскурсія в місто Мукачеве, у якій приймали участь, як представники науково-педагогічного складу так, і студенти нашого університету.

Учасники екскурсії-поїздки відвідали Мукачівський замок «Паланок».

Наступним етапом була подорож одними з найбільших західноєвропейських підприємств, таких як: українсько-австрійське підприємство ТОВ «Фішер-Мукачево» – перший номер в світі з виробництва гірських та бігових лиж, його продукція є своєрідною візитною карткою України та  ТОВ «ЕНО-Меблі ЛТД», що спеціалізується на виготовленні меблевої продукції. На цих підприємствах відбулася зустріч студентів з керівниками підприємтв , а також майбутніми абітурієнтами (випускниками шкіл).

Під час ознайомлення з технологічними процесами на підприємствах, була проведена «потужна» профорієнтаційна робота серед школярів, які були також запрошені з батьками відвідати підприємства та дізнатися про НЛТУ. Науково-педагогічний склад та студенти надавали школярам усю необхідну інформацію про вступну кампанію та ділилися загальними враження про навчання в університеті та запрошували вступати до нас.

При поверненні назад, до міста Львова, усі мали змогу відвідати «Палац Шенборнів» — колишня резиденція та мисливський будинок графів Шенборів, а з 1946 року — санаторій «Карпати».

Поїздка справила на усіх незабутні враження, дала масу позитивних емоцій, які залишаться в пам’яті назавжди!

Мукачівський замок «Паланок»....

 

 


    

    

_________________________________________________________________________________________

ТОВ «Фішер-Мукачеве»....
_________________________________________________________________________________________

ТОВ «ЕНО Меблі ЛТД»....

         
_________________________________________________________________________________________

«Палац Шенборнів».......(незабаром буде)