Освіта — скарб; праця — ключ до нього. П. Буаст

26.07.2021

Корисна інформація

Акція «День довкілля»

25 березня 2015 року відбулась акція «День довкілля», у якій прийняли участь студенти ІДТД. Вони відвідали Державний історико-культурний музей-заповідник «Личаківський цвинтар», де активно долучилися до прибирання території. Студенти допомагали адміністрації очистити цвинтар від сухого листя та іншого сміття, а також привести до ладу алею героїв «Небесної сотні».

Личаківський цвинтар – один з найвеличніших і найпомпезніших європейських некрополів, заснований у 1786 році. Тут від перших років його заснування ховали осіб відомих, знатних, найбагатших – діячів культури, мистецтва, науки і всю політично-адміністративну еліту столиці Королівства Галичина і Лодомерія. 

Зараз це музей на площі, яка перевищує 42 га. На його території є скульптури і архітектурні споруди відомих майстрів. Цвинтар налічує біля 500 скульптур і надгробків, які мають високу мистецьку цінність.

Тут знаходяться 11 документально зареєстрованих меморіальних місць поховань, серед них меморіал воїнам УГА, польські військові поховання 1918-1919 рр. та інші. На цвинтарі знайшли місце вічного спочинку відомі діячі.

Щиро дякуємо нашим студентам, які приймають активну участь у різноманітних заходах збереження довкілля та історико-архітектурних пам’яток.