Мова – то цілюще народне джерело, і хто не припаде до нього вустами, той сам всихає від спраги. В.Сухомлинський

16.10.2018

Корисна інформація

6 курс

Спеціалізація  "Технології деревообробки"

ТД-61м

1. Андрушко Ростислав Дмитрович пл.
2. Бобас Іван Романович пл.
3. Воронович Сергій Вячеславович
4. Гусак Роман Володимирович
5. Коновалюк Василь Миколайович
6. Корнійчук Назарій Володимирович
7. Маєвський Віталій Йосипович пл.
8. Мокрицький Андрій Володимирович пл.
9. Павліковська Ольга Русланівна - староста
10. Патуляк Роман Степанович
11. Паук Олена Ігорівна 

12. Назар Андрій Богданович
13. Равський Олег Романович пл.
14. Ревура Петро Іванович
15. Рущак Владислав Михайлович
16. Сита Василь Васильович
17. Солецький Тарас Романович пл.
18. Стельмах Роман Ігорович
19. Супрунюк Василь Анатолійович пл.
20. Шманько Юрій Іванович
21. Щадей Владислав Віталійович
22. Ярич Іван Васильович пл.
23. Ярмусь Назар Сергійович

 

Спеціалізація "Технології виробів з деревини"

ТВД-61м

1. Абрамець Віктор Васильович
2. Варварчук Андрій Володимирович
3. Винар Іван Ігорович
4. Григорців Олександр Миколайович
5. Ендельчук Сергій Олександрович - староста
6. Заблоцький Богдан Іванович
7. Кочержук Богдан Ігорович

8. Кулина Сергій Вікторович
9. Ленцик Орест Тарасович
10. Міщук Андрій Вікторович 
11. Мороз Віталій Анатолійович
12. Науличний Володимир Романович
13. Тимкевич Юрій Васильович
14. Цільо Василь Васильович
15. Янішевський Микола Васильович


Спеціалізація "Хімічні технологіі переробки деревини та рослинної сировини "


ТДКМ-61м

1. Бортнік Вікторія Олександрівна - староста
2. Брайон Іван Анатолійович пл.
3. Васильєв Анатолій Сергійович пл.
4. Дербак Микола Леонідович
5. Микитчук Олексій Петрович пл.
6. Рудків Тарас Володимирович пл.
7. Себлій Ярослав Сергійович

 


Спеціальність   "Дизайн"


Д-61м

1. Вільчак Юлія Богданівна
2. Вовк Ганна Богданівна
3. Демчук Юлія Андріївна
4. Крап Світлана Володимирівна пл.
5. Кузьмяк Юрій Ростиславович пл.
6. Лисишин Марія Андріївна - староста
7. Пекарський Роман Іванович
8. Костів (Стойко) Тетяна Олегівна
9. Ясіновська Галина Ігорівна пл.

 

Спеціалізація  "Інформаційні технології проектування"


ІТП-61м

1. Бішко Тарас Григорович пл.
2. Бутнарь Андрій Володимирович
3. Василик Олександр Ігорович пл.
4. Вельдяєв Ростислав Сергійович пл.
5. Галилей Роман Богданович пл.
8. Дудик Євгеній Олегович пл.
9. Дудок Микола Володимирович
10. Кравченко Маркіян Тарасович пл.
11. Кубин Олег Андрійович пл.
12. Музичин Юрій Ігорович 
13. Онукевич Антон Вікторович
14. Опришко Мар'ян Іванович
15. Орихівський Павло Ігорович пл.

16. Паньків Андрій Михайлович
17. Петрик Богдан Володимирович пл.
18. Подолюх Максим Михайлович - староста
19. Рібун Володимир Васильович пл.
20. Родзик Андрій Ярославович пл.
21. Савчинець Андрій Андрійович пл.
22. Сальніков Олег Володимирович пл.
23. Саміло Ігор Володимирович
24. Саракула Володимир Володимирович пл.
25. Труш Олег Ігорович пл.
26. Фельтов Андрій Андрійович
27. Хомин Максим Тарасович
28. Якубовський Павло Євгенович пл.